Bitlanders cea mai simpla metoda de a face rost de bitcoin .

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
BitLanders.com este o retea sociala, asemanatoare Facebook-ului, dar care te plateste in bitcoin, pentru a posta fotografii, filmulete, citate, ganduri.
Aceeasi activitate, ca pe reteaua sociala mentionata, diferenta este, ca esti platit.
La inceput am intrat mai mult pentru a face promovare la propriile bloguri apoi a inceput sa-mi placa si am asteptat sa vad daca si platesc asa ca am sa atasez si prima plata primita instant in paypal .
Cu bani castigati, se mai pot cumpara, carduri Amazon, credite Skype, TIM, Vodafone Italia, WIND si altele.
Exista, un program de referali, prin care se poate castiga 20% din scorul celor inscrisi. Retragerea, se face la 0.3 BTC.
Banutii, se pot primi si prin paypal.
Mai jos aveti link pentru inregistrare , o puteti face de aici daca doriti insa nu este obligatoriu puteti merge direct pe site si sa va inscrieti de acolo :

Bitlanders aici pentru insriere
Dovada de plata :

bit.jpg


Deja pentru mine a devenit un castig constant si care imi ocupa exact 15 minute pe zi mai jos am sa postez cat am primit pe ultimile 3 zile bonus de logare si ce anume fac zilnic ca sa obtin astfel de bonusuri .
Prima data te loghezi in jur de ora 11 si dai share un clip pe facebook simplu si foarte usor , cateva secunde , apoi trebuie sa mai dai inca 5 like la alte 5 clipuri , ca sa fiu sigura ca nu dau degeaba de obicei le dau share si la acestea cinci pe google plus sau pe facebook pentru ca asa stiu sigur ca mi le contorizeaza .
Apoi fac cinci posturi de microblog la mine in care pun doar cate o fotografie , fete , natura , funny , etc , ce va trece prin cap , dar sa fie posturi pentru blogul tau de la profil .
Intru apoi la sectiunea earn more si mai pun o adresa de email gasita pe net si trimit invitatie si totul se termina dupa cum am spus undeva la 10 sau 15 minute .
Momentan am peste 1200 de fallow si peste 50 buzz .
Dupa mine cred ca este destul de usor si simplu , prima data am scos pe paypall acum am inceput sa adun bitcoin , mai jos atasez si trei imagini cu cat am primit bonus pe ultimile zile , distractie placuta si voua si spor la bani daca aveti intrebari le puteti pune aici si raspund cat pot de explicit .

image.jpg


Pe ieri

image.jpg


Si pe azi

image.jpg
 
Mercik cip200 , sincer la inceput a fost doar o tatonare care insa a dat rezultate mai mult decat dorite , sper sa aveti si voi parte de ceva asemanator .
 
@yepuras
eu nu stau asa bine ca tine pe acest site. Nu am acordat nici importanta prea mare. In ultimile 2 luni, ieri a fost prima data cand m-am logat.
O sa ma tin si eu de el, poate scot cel putin 1Bitcoin pe luna. :D
FzYSEiO.png

UTyWidV.png
 
Uffff mai alex daca ai sti tu ce usor se strang pana la urma .Ce ai de pierdut 15 minute pe zi ca tu oricum stai non-stop :) .
 
Suna interesanta idea dar, nu se poate crea un script care sa faca postarea automat pentru noi ?
Tu esti programatorul si poate faci un bot sa posteze automat. La fiecare 2 ore un articol sau img plus link. :D
 


Un catalog foto , am dat like si vizionat ceva video care mi-au atras atentia pe timpul zilei , am urcat eu doua video , si facut parca 6 posturi pe blog , ceva fallow si cred ca ce a contat foarte mult a fost faptul ca am primit like la posturile mele la greu si s-au adunat peste zi si peste 200 si ceva fallow , dar sincer nu iti pot spune care ar fi putut fi motivul unei asa premieri .
 
Loading...
Back
Sus