yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Toti cred ca ati auzit de saitul freebitco insa mai mult ca sigur ca cei care au incercat sau plictisit rapid sau cei care inca nu sau inscris nu au avut incredere.
Asa ca voi incerca sa va spun cum am facut eu si sum de continui si astazi si am reusit de multe ori sa fac BTC free - gratis.
Nu am sa va spun ca am facut sume imense deoarece nu ar fi adevarat , insa sumele micute facute se aduna.

In general pe acest joc puteti face urmatoarele:

1 : La fiecare ora dati un click pentru a obtine un numar de la 0 la 10000.
Fiecare este platita altfel insa eu am reusit sa prind de cele mai multe ori numerele mici ,dar si ocazional numere foarte mariii platite bine.
2: Puteti face pariuri cu sumele adunate in cont pe meciuri si multe altele.
3: Automat intrati la Loteria jocului unde se castiga sume mari, la fiecare click pentru numere de la punctul 1 primiti si un numar de bilete la loterie.
4: In fiecare zi primiti un bilet gratuit la ruleta jocului unde se castiga diferite cum ar fi : 15 mii de dolari , bilete loterie , BTC,etc.
Dupa mine in mare este un joc foarte simplu de la care ai numai beneficii, eu cel putin cand ami postez articolele si sunt pe net online intru mereu si joc acest micut joc.
Cei care au intrebari le puteti lasa mai jos si voi incerca sa raspunf cat mai repede posibil.
Cei ca vor sa se inscrie o pot face mai jos, ca sa nu fie discutii va spun ca este link de referal , asa ca va inscrieti doar daca doriti, o zi placuta tuturor:

freebitco

Las aici si o dovada de plata:

Ultima Plata pe ziua de astazi

plata.jpg
 
Loading...
Back
Sus