BioLink Gratis pentru membrii Roforum

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Anul trecut am luat scriptul pentru care este pe 2target.net care va permite sa afisati diverse notificari pe site vostru prin simpla inserare a unui code in sursa.

Anul acesta am luat pe cel de BioLink care este pentru uz personal dar cine vrea sa-l foloseasca ii pot oferi acces.

Vedeti un demo aici

Lasati aici userul care v-ati inregistrat si va dau acees la pachetul roforum.
Link inregistrare

Pentru cei care folosesc Whitelabel este o metoda buna de promovare. Am un articol scris pe tema asta dar inca nu l-am publicat unde explic cum se foloseste.

Din primele teste functioneaza bine si merge dat share pe orice social media si chiar pus link pe site unde ai adsense si orice altceva ce nu ar accepta continut xxx.

Are foarte multe functii care va pot ajuta foarte mult.
Una din ele care imi place este sa strangi donatii prin paypal fara ca paypal sa stie de pe ce site strangi .
Stim ca paypal nu accepta oficial link sau sa cumperi ceva de site de adult spre exemplu sau filme online si la donatii trebuie sa treci multe verificari.

Cu asta poti strange donatii pentru ca paypal va vedea link de la 2target si nu al tau.
Pentru tiktok si alte social media unde poti pune doar un link in descriere, este foarte util.

Are si short url cu auto redirect si nu este ca sld.one unde trebuie sa astepti 5 secunde.

Insa mai detaliat voi explica in articol.


Un exemplu cum folosesc pentru modele littlee33 - BioLinks 2target.net
Aici unde nu am avut referalam pus sld.one pentru a castiga ceva extra, dar pentru va trebui sa folosesc prima data short url din platforma pentru a ascunde de botul facebook link din sursa.

Daca aveti intrebari sa postati mai jos.
 
Loading...
Back
Sus