Bine v-am gasit!

PrelaMC

Member
Registered
Salutare tuturor! Ma numesc Cosmin si am 18 ani.Am descoperit acest forum, foarte tare si util din punctul meu de vedere, si as vrea sa imi prezint activitatea mea pe youtube. Am inceput sa fac muzica hip hop acum vreo 4 ani, dar m-am apucat serios de vreun an. Din pacate nu am experients si nici cunostinte vaste in editarea sunetului dar cred ca, calitatea este decenta. As vrea sa vad si parerea oamenilor de pe acest forum.
Aceasta este una dintre piesele mele. Sper sa va placa :D , iar aici este canalul de youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0zN47O5scB-23Fj1ujck5Q
Un like, un share, o treaba....ceva, ceva:))))
 
Bun venit pe RoForum . Mie mi se pare acest gen de muzica cam invechit. Nu ca nu imi place dar trebuie venit cu ceva mai nou. Am ascultat si eu de la Bug Mafia, Parazitii etc.... Dar parca acuma toate sunt la fel. Stilul abordat de Bug Mafia a inceput de acum cativa ani sa difera fata de hip hop-ul vechi. Asta ca o idee. Dar daca tie iti place spor in continuare si bafta.
 
Bun venit pe RoForum . Mie mi se pare acest gen de muzica cam invechit. Nu ca nu imi place dar trebuie venit cu ceva mai nou. Am ascultat si eu de la Bug Mafia, Parazitii etc.... Dar parca acuma toate sunt la fel. Stilul abordat de Bug Mafia a inceput de acum cativa ani sa difera fata de hip hop-ul vechi. Asta ca o idee. Dar daca tie iti place spor in continuare si bafta.
Incerc sa diversific, sa adaptez diferite stiluri, dar sa pastrez esenta. Sa transmit un mesaj care sa educe generatia. Mersi mult de parere. Am sa incerc sa aduc ceva nou in stilul meu.
 
Loading...
Back
Sus