Bilet Pariuri + Pronosticuri din partea voastra

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Azi mi-a venit o idee..(nu ca m-as fi gandit mult ) ..:D..dar..poate impreuna ..castigam ceva..ceva.
Bun..ideea e urmatoarea:
Eu voi posta cateva meciuri pe ziua in curs aici....fiecare dintre voi .. ( useri vechi pe forum)/ aici il rog pe @AlexH sa seteze ..doar useri cu peste 50 posturi sa poata da replay. Ms )...poate pune un pronostic de genul 1.X.2 la meciurile postate de mine..
Voi paria direct la casa de pariuri..NU ..online...pt ca la online..trebuie asteptat dupa bani...+ taxe+ risc daca suma e mare ..sa iti gaseasca un motiv sa nu iei banu..(sunt patit ).
Voi face poza la fiecare bilet pariat in numele vostru si voi posta aici pozele.
Castigul se va face 50/50 ...50% ( Userul care are biletul castigator ) si 50% ( Donatie RoForum )
Pe fiecare bilet va fi pariat 1.Euro , suma de castig va fi diferita de la bilet la bilet...( aveti grija cei care postati sa nu aveti bilete indentice cu alti useri )
Meciurile le voi alege eu ..in functie de ce avem de jucat ...NU ..vor fi in fiecare zi ...pt ca nu imi place sa pariez pe meciuri care nu am habar...asa ca ..ochii pe acest topic.:)
Vor fi luate in considerare ..posturile cele mai rapide...( EX: meciurile de azi sunt la 19.45....dar eu plec la ora 12.00 / 14.00 RO sa pun biletele.)
Cine posteaza pronosticurile pana la ora specificata ...va fi luat in considerare...cine nu..NU ( nu postati dupa ..doar de dragul de a posta )..cate bilete sunt ..atatea sunt..:)

Meciurile de azi 10. Octombrie sunt:




    • 19.45 Belgium - Cyprus
    • 19:45 Estonia - Bosnia & Herzegovina
    • 19:45 France - Belarus
    • 19:45 Greece - Gibraltar
    • 19:45 Hungary - Faroe Islands
    • 19:45 Latvia - Andorra
    • 19:45 Luxembourg - Bulgaria
    • 19:45 Netherlands - Sweden
    • 19:45 Portugal - Switzerland


Cei care doriti sa puneti un pronostic la meciurile de mai sus replay la acest topic cu meciurile si pronosticurile voastre ..de genul ( 1.X.2 )

PS: Ideea este in stadiul beta...daca aveti ceva sugeti ..propuneri...nu ezitati de a posta .:rolleyes:
PSS: In caz de castig ..bani vor fi trimisi in contul Paypal..( daca nu ai Paypal..ori iti faci..ori nu participi :p)
Cam asta e ..Mult noroc la toata lumeqa .


Nota:
Cine nu respecta regulile din acest topic va avea postul sters si daca se repeta suspend pe 7 zile.
 
Ultima editare de un moderator:
  • Belgia - Cipru 1
  • Estonia - Bosnia 2
  • Franta - Belarus 1
  • Grecia - Gibraltar 1
  • Ungaria - Feroe 1
  • Letonia - Andora 1
  • Luxemburg - Bulgaria 2
  • Olanda - Suedia 1X
  • Portugalia - Elvetia 1
 
(doar useri cu peste 50 posturi ) dar te-ai întrebat dacă acei useri au treaba cu fotbalul?
oricum dacă iți este de ajutor iți voi da un bilet exact cum am pariat eu
 

Atașamente

  • par.png
    par.png
    16 KB · Vizualizări: 23
(doar useri cu peste 50 posturi ) dar te-ai întrebat dacă acei useri au treaba cu fotbalul?
oricum dacă iți este de ajutor iți voi da un bilet exact cum am pariat eu

Cand am zis ..useri cu peste 50 posturi..se intelege ..useri activi pe forum...initial am vrut sa zic 100 posturi...iar daca nu au treaba cu fotbalul...nu acceseaza acest subiect..simplu..nu oblig pe nimeni...iar daca vrei sa participi ..o faci dupa modelul din primul post.
Daca tie iti e greu sa o faci..si mie imi e greu sa citesc ce meciuri ai postat tu .
 
Pentru userul @drog
Meciurile de azi 10. Octombrie sunt:



    • 19.45 Belgium - Cyprus
    • 19:45 Estonia - Bosnia & Herzegovina
    • 19:45 France - Belarus
    • 19:45 Greece - Gibraltar
    • 19:45 Hungary - Faroe Islands
    • 19:45 Latvia - Andorra
    • 19:45 Luxembourg - Bulgaria
    • 19:45 Netherlands - Sweden
    • 19:45 Portugal - Switzerland


Cei care doriti sa puneti un pronostic la meciurile de mai sus replay la acest topic cu pronosticurile voastre ..de genul ( 1.X.2 )

Daca vrei sa participi...participi cu meciurile de mai sus...NU..cu meciurile tale....si fara alte obtiuni...doar 1.X.2 ...simplu.

PS: In 10 minute am plecat sa pun biletele.
 
  • Belgia - Cipru 1
  • Estonia - Bosnia x
  • Franta - Belarus 1
  • Grecia - Gibraltar x
  • Ungaria - Feroe 1
  • Letonia - Andora 2
  • Luxemburg - Bulgaria 1
  • Olanda - Suedia 2
  • Portugalia - Elvetia 2
 
  • Belgia - Cipru 1
  • Estonia - Bosnia x
  • Franta - Belarus 1
  • Grecia - Gibraltar 2
  • Ungaria - Feroe x
  • Letonia - Andora x
  • Luxemburg - Bulgaria 2
  • Olanda - Suedia x
  • Portugalia - Elvetia x
 
Pentru userul @drog
Meciurile de azi 10. Octombrie sunt:





    • 19.45 Belgium - Cyprus

    • 19:45 Estonia - Bosnia & Herzegovina

    • 19:45 France - Belarus

    • 19:45 Greece - Gibraltar

    • 19:45 Hungary - Faroe Islands

    • 19:45 Latvia - Andorra

    • 19:45 Luxembourg - Bulgaria

    • 19:45 Netherlands - Sweden

    • 19:45 Portugal - Switzerland


Cei care doriti sa puneti un pronostic la meciurile de mai sus replay la acest topic cu pronosticurile voastre ..de genul ( 1.X.2 )

Daca vrei sa participi...participi cu meciurile de mai sus...NU..cu meciurile tale....si fara alte obtiuni...doar 1.X.2 ...simplu.

PS: In 10 minute am plecat sa pun biletele.
Nu te supara dar eu ti.am dat variante combinate dacă ești jucător de pariuri atunci ști dacă joci asa ca la loto este alceva, sp`re exemplu Greece - Gibraltar cota de nimic 1.01 la fel si Franta - Belarus cota 1.04, Belgia - Cipru 1.06 deci este greu de jucat in simplu nu castigi mai nimic.
 
Nu te supara dar eu ti.am dat variante combinate dacă ești jucător de pariuri atunci ști dacă joci asa ca la loto este alceva, sp`re exemplu Greece - Gibraltar cota de nimic 1.01 la fel si Franta - Belarus cota 1.04, Belgia - Cipru 1.06 deci este greu de jucat in simplu nu castigi mai nimic.
Si eu joc..combinate si necombinate...ideea acestui post este alta...1.X.2 mai toata lumea se pricepe sa puna....si pt 1euro..se merita sa pui surprize...EX: eu zic ca Gbraltar va face surpriza....la 1euro..pot accepta mai multi jucatori...mai multe bilete sa zic asa....bani ..nu sunt pt mine personal..sunt pt forumul si useri care m-au ajutat in nenumarate randuri...si sunt sigur ca si in viitor voi fi ajutat...asta e si ideea..oricum..Bafta cu biletele care le joci.

Acuma sa trecem la lucruri serioase ...:D ...Trei bilete pentru ziua de azi.

IMG_20171010_125955.jpg IMG_20171010_130013.jpg IMG_20171010_130023.jpg

Succes tuturora !!!:)
 
Ati pierdut la faza cu Gibraltar, astia nu au inscris decat un singur gol in ultimele 5 meciuri, au pierdut ultimele 5 meciuri, au performanta de 0%, iar la ultima intalnire Grecia i-a batut cu 4-1.

Eu astazi am mers pe:
Olanda·Suedia - 1
Ungaria·Insulele Feroe - 1
Belgia·Cipru - 1
Letonia·Andorra - 1
Brazilia·Chile - 1
Ecuador·Argentina - 1
Cota totala: 8,5301
Cu 20 de RON am aproximativ castig de 190 de RON.

De cateva zile m-am reapucat si eu de pariuri, dar momentan merg pe meciuri mai "sigure", cota totala a biletului de 8-10 si pariu total intre 20-50 de RON. Asta seara pe un bilet mai stau doar in Portugalia si sper sa castige :))
 
Ati pierdut la faza cu Gibraltar, astia nu au inscris decat un singur gol in ultimele 5 meciuri, au pierdut ultimele 5 meciuri, au performanta de 0%, iar la ultima intalnire Grecia i-a batut cu 4-1.

Eu astazi am mers pe:
Olanda·Suedia - 1
Ungaria·Insulele Feroe - 1
Belgia·Cipru - 1
Letonia·Andorra - 1
Brazilia·Chile - 1
Ecuador·Argentina - 1
Cota totala: 8,5301
Cu 20 de RON am aproximativ castig de 190 de RON.

De cateva zile m-am reapucat si eu de pariuri, dar momentan merg pe meciuri mai "sigure", cota totala a biletului de 8-10 si pariu total intre 20-50 de RON. Asta seara pe un bilet mai stau doar in Portugalia si sper sa castige :))
Fara nici o problema ..va castiga Portugalia..CR7....iti va castiga biletul...

Mie imi place sa joc surprize....nu imi iasa tot timpul..dar si cand iasa ..:))

1488968093328.jpg.jpg
 
tInYpXAnQ5aOCGmHg5-20A.png

tot nu ai inteles subiectul acestui topic...poti sa iti faci linistit un topic cu biletele tale..chiar nu ma deranjeaza...Nu pot intelege ..ce este asa greu sa raspunzi direct la subiect ,,daca te intereseaza..
 
Ultima editare:
Poate maine..poate poimaine..poate peste o saptamana......
de asta zic...ochii pe topic...
 
Bieltul postat de mine a iesit :D
@CiNiK , vezi ca sunt si astazi ceva meciuri interesante, eu cred ca o sa merg pe astea 4

LE: Acum am observat ca meciurile nu sunt de astazi :D erau la cele mai pariate si am crezut ca sunt de astazi.
 

Atașamente

  • bilet.png
    bilet.png
    60,6 KB · Vizualizări: 10
Astazi
nu este nimic impotatat de jucat...
Voi posta meciuri pt data de :13.Octombrie.
Va dati seama daca postez de azi meciurile pt 13Octombrile...pot fi 100...useri care vor posta...doar de dragul de a posta..
Ideea mea este ..doar useri acctivi sa poata posta...adica poti pune ?(1.X.2)..ca la loto..nimeni nu iti va judeca biletult..
Conditia mea este ...primi 20 care posteaza comform regulamentului si fara alte obiecti..vor fi luati in considerare.

Meciurile pentru data de 13 Octombrie sunt :

Franta Lyon - Monaco
Germania VfB Stuttgart - FC Koln
Spania Espanyol - Levante
Belgia KV Mechelen - Anderlecht
Austria Johann - Kufstein
Cipru APOEL - Doxa
Irlanda Galway - St. Patricks
Romania Voluntari - FCSB

Se accepta si sansa dubla. ( dar va scadea castigul )
Exemplu: Voluntari - FCSB X.2

NOTA.
Daca vrei ca biletul tau sa fie luat in considerare ..te rog posteaza ca in exemplul de mai jos.



Franta Lyon - Monaco 2
Germania VfB Stuttgart - FC Koln X
Spania Espanyol - Levante 2
Belgia KV Mechelen - Anderlecht 2
Austria Johann - Kufstein X
Cipru APOEL - Doxa 1
Irlanda Galway - St. Patricks 2
Romania Voluntari - FCSB 2
Turcia Genclerbirligi - Besiktas 2

 
Germania VfB Stuttgart - FC Koln 1X
Spania Espanyol - Levante X2
Cipru APOEL - Doxa 1
Romania
Voluntari - FCSB 2
Turcia
Genclerbirligi - Besiktas 2
Franta Lyon - Monaco X2
Belgia KV Mechelen - Anderlecht X2
Austria Johann - Kufstein 1X
Irlanda Galway - St. Patricks 1X

 
Ultima editare:
Franta Lyon - Monaco 2
Germania VfB Stuttgart - FC Koln X
Spania Espanyol - Levante 2
Belgia KV Mechelen - Anderlecht 2
Austria
Johann - Kufstein X
Cipru APOEL - Doxa 1
Irlanda
Galway - St. Patricks 2
Romania
Voluntari - FCSB 2
Turcia
Genclerbirligi - Besiktas 2
 
Loading...
Back
Sus