Best Adult White Label

Eu mereu spun ca ma reapuc cand vad cate un membru vechi ca baga bani ..

Tu cate mii mai faci pe luna ? :))
Perioade si perioade , mai putin de 1000 nu fac si nici mai mult de 6000 n-an facut :))

In caz ca are cineva nevoie de api script pentru chaturbate , eu l-am folosit o perioada buna de timp si am fost multumit de el .
Github link
 

Atașamente

  • Chaturbate-affiliate-api-script-master.zip
    74,7 KB · Vizualizări: 14
Ultima editare:
Este o interfata pentru whitelabelul de la chaturbate . Uite un demo la script aici My Title - xtcstudio
Daca este al tau, trebuie sa editezi ca la Name sa fie url de affiliate, pentru ca acum este in clar si nu castigi nimic.
O alta problema, cel putin la mine, dupa 1 minut asa, chrome elimina playerul si afiseaza urmatorul mesaj:
Cod:
Anunțul folosea prea multe resurse pentru dispozitivul tău, așa că Chrome l-a eliminat.
 
Daca este al tau, trebuie sa editezi ca la Name sa fie url de affiliate, pentru ca acum este in clar si nu castigi nimic.
O alta problema, cel putin la mine, dupa 1 minut asa, chrome elimina playerul si afiseaza urmatorul mesaj:
Cod:
Anunțul folosea prea multe resurse pentru dispozitivul tău, așa că Chrome l-a eliminat.
Nu il mai folosesc , este scripul needitat. Am remarcat si eu ca a inceput sa afiseze eroarea respectiva.
 
Buna ziua!
Am achizitionat un domeniu de la
hostico
pentru am creea un whitelabel insa acestia nu ofera servicii dns numai daca achizitionez un pachet de hosting .Am reusit sa creez ns pe ip 8.8.8.8 si 8.8.4.4.[dupa ce am creat ns am adaugat in sectiunea de ns a furnizorului]
Intrebare mea este daca pot creea whitelabel sau trebuie sa inregistrez domeniu la alta firma ...?
 
Am facut cont pe cloudflare am adaugat domeniu meu si am setat un cname record cu datele de la chatturbate
roforum.PNG


Dupa am adaugat ns-urile lor {amalia.ns.cloud......} la domeniu meu .Sper ca am facut bine !

Multumesc de ajutor !

Am explicat mai sus cum am facut.. Cei de la care am domeniu nu ofera setari avansate dns numai daca achizitionez si un pachet de gazduire(nu am achizitionat) si am incercat dupa cum mi.a zis phoenixman .Am adaugat domeniu pe cloudflare si am facut inregistrarea cname din poza ..
 
1. Pe immdomain ai toate funcțiile dns daca vrei sa folosești pentru asta.
2. Dezactivează proxy in cloudflare pana face verificarea
3. Trebuie sa adaugi si A record pentru www si non www cu ip care ti-l da acolo.
 
1. Pe immdomain ai toate funcțiile dns daca vrei sa folosești pentru asta.
2. Dezactivează proxy in cloudflare pana face verificarea
3. Trebuie sa adaugi si A record pentru www si non www cu ip care ti-l da acolo.

Ce ip ca nu imi da nici un ip nici pe contu de cloudflare si nici pe cel de chatturb...?
 
Ce ip ca nu imi da nici un ip nici pe contu de cloudflare si nici pe cel de chatturb...?
Aici ai tutorialul
 
Aici ai tutorialul
Am reusit acum pot sa accesez siteu-ul multumesc!
 
Salut.
Mai este careva care sa ai a minusuri în cont?
La mine de 3 luni încoace nu exista săptămâna sa nu apară minus 30, 80, 70 USD... mi se pare ceva manevre de a lor
 
Loading...
Back
Sus