Best Adult White Label

In chat nu stiu, dar in onlyfans au inceput sa bage si romanii. Sunt foarte multe fete care fac mii de euro, si aveau doar urmaritori romanii de pe instagram ..
 
Toate whitelabels sunt offline?
Dupa mentenanta de astazi se pare ca nu mai este functional whitelabel ul :))) de mai bine de 5-6 ore
La mine merg toate, doar ce am verificat.
Sterge cache, dns cache si va functiona.
 
Eu folosesc doar transfer bancar, mi se pare cea mai ieftina și rapidă metodă de a retrage banii.
 
Bing doar atunci bani indiferent de nisa, testat eu si daca te uiti unde iti este afișată reclama te sperii.

Testează Reddit dar sa alegi cu gija ce subdirector.
 
V-au intrat banii din prima parte a lunii ?

Daca azi pe 19 am sters vechea metoda de plata (skrill) si am adaugat contul de paxum banii o sa-mi ajunga in contul de paxum sau skrill ? Mersi ..
 
eu cu paxum scot banni . imi ajunge foarte repede iar sa scot din paxum am cerut cardu lor . cand cer banii pe card imi ajunge in 2 minute iar comisionu ii la fel ca la alte carti nu mai mult

cel mai bun cred io
 
Speram sa nu fi ajuns inca. Am schimbat paxum, pt ca nu reusesc sa ma mai conectez la contul de skrill. Stiu email-ul, parola si imi cere un cod ajuns pe al doilea email la care nu stiu parola si nici nu ma lasa aia de la yahoo sa o recuperez. Incredibil .. :))
 
In skrill am eu blocați cam 300$ si nu ii pot scoate. Foarte naspa sistem.
Cum am mai spus, eu folosesc transfer bancar care dintre toate mi se pare cel mai rapid și ieftin.
 
Am primit pe email. Banii sunt deja in contul de skrill ... Intretimp am recuperat parola si la cel de-al doilea cont de email (ca se pare ca aveam 2 la contul de skrill).

Deci stiu userul si parola la skrill. Stiu ambele email-uri si parole. Si tot nu ma pot conecta. Imi spune sa introduc codul de pe email-ul ala de nu-i stiam parola, dar nu vine niciun cod ...

Am dat retrimite cod de 5 ori si degeaba si de pe laptop si de pe telefon, nu vine nimic ...
 
Loading...
Back
Sus