Best Adult White Label

Cam așa arată la mine pana pe 15. Câteva înregistrări dar nici un ban cheltuit pana acum.
4560
iar așa arată acum, sper sa înceapă cineva sa și cheltuiască.
4561
 
ii o mare prostie daca esti utent verificat ai vizualizari 10k 100k la video am facut una si ii mai slab ca la ala vechi ... nu miam dat seama inca de ce cate un vide are sute de mii de vizxalizari si altele schiar bune poate 40 - 50
 
Dafi, cam multe înregistrări și nici o alimentare? E ceva dubios acolo. Ce folosești tot google ads? Am atașat imaginea la un cont de al meu care are înregistrări de 1 la suta si un user din 3 baga bani...
4569
 
70A31D83-B43B-4BF0-A3A0-1EDFB3E345B3.jpeg
Este enervant sa ai integistrari si sa nu produci nimic . Imi vine sa mut pe inregistrari . Dar imi pastrez calmul . O sa vad peste un timp ce se intampla . Nu am lucrat mult aici . Spre deloc .
 
Tzuck , eu fac undeva la 300 euro pe luna, am in media 15 inregistrari pe saptamana , dar in 6 luni , doar 2 clienti imi aduc cei 300 euro pe luna . Deci e foarte greu sa prinzi clienti de baza , cel putin pentru mine . (vorbesc despre contul de video upload - google ads inca nu am testat) .
 
Loading...
Back
Sus