Best Adult White Label

A fost cineva banat de chaturbate?
Te baneaza pentru frauda pentru ca se pactica.
In general daca a fost banat pentru asta atunci slabe sanse sa iti reactiveze contul.
De raspuns nu stiu pentru ca nu am fost in problema asta.
 
Te baneaza pentru frauda pentru ca se pactica.
In general daca a fost banat pentru asta atunci slabe sanse sa iti reactiveze contul.
De raspuns nu stiu pentru ca nu am fost in problema asta.
Am revshare, nu stiu cum as fi putut face frauda.:| De 5 zile le-am dat mesaj si nici un raspuns.
 
Cum zice Alex, se face, m-am gandit si eu la asta inca din prima zi de whitelabel, dar nu am riscat
--------------------------------
In alta ordine de idei, uitati-va la statisticile mele... ceva nu-i ok .. tot traficul e de pe xvideos, e destul de mult, inregistrari se fac, dar conversii nimic...
Vezi atașament 3282
Pe xvideos am avut si eu... Ma face sa-mi pierd incredea in ei. Nici macar la mesaj nu s-au obosit sa raspunda.
 
@Iurra838 , E stiut dintotdeauna faptul ca pe xvideos sunt multi indieni si alte natii din lumea a 3-a care nu fac conversii ... chiar aici in topic s-a mai vorbit ca trafic gratuit mai de calitate se aducea de pe xhamster, dar aia au multe conditii, nu accepta watermark, etc. De pe xvideos e mai usor, dar si calitatea traficului lasa de dorit ...

Alt lucru care l-am observat din discutii pe aici si chiar si pe forumuri de afara ar fi ca daca iti trimiti traficul obtinut spre oferte de pe CrakRevenue, poti castiga intre dublu si de 4 ori mai mult fata de whitelabel. Nu am testat, dar am vazut parerea asta de atatea ori incat tind sa cred ca e adevarat ...
 
Alt lucru care l-am observat din discutii pe aici si chiar si pe forumuri de afara ar fi ca daca iti trimiti traficul obtinut spre oferte de pe CrakRevenue, poti castiga intre dublu si de 4 ori mai mult fata de whitelabel. Nu am testat, dar am vazut parerea asta de atatea ori incat tind sa cred ca e adevarat ...

Am testat eu si am iesit mult mai bine, insa pe revshare ai avantajul ca odata ce ai un numar ok de platitori o sa faci bani stand degeaba.
Din upload videouri n-ai cum sa iei ban decat daca promovezi un model de-al lor si esti reclamat (foarte greu sa te prinda), dar daca iei membri de pe chaturbate sau de pe alt site de genu si ii duci catre link-ul tau.. sigur o sa primesti ban.
 
Eu ti-l las pe al meu aici:
 
As avea si eu o rugaminte la voi , am cumparat cateva VPS'uri , as avea nevoie de link catre whitelabelul vostru in privat daca doriti. Intentionez sa las cel putin 10-15 conturi non stop logate pe fiecare domeniu.
azi au fost pe domeniu de mai sus 6 inregistrari, sunt de la tine?
 
As avea si eu o rugaminte la voi , am cumparat cateva VPS'uri , as avea nevoie de link catre whitelabelul vostru in privat daca doriti. Intentionez sa las cel putin 10-15 conturi non stop logate pe fiecare domeniu.
 
Acum un an spuneam ca renunt la jobul de zi si imi voi investi timpul in xtc , cam pana aici am reusit sa il ridic :

Perioada 16-31 martie 3412

Aici statistica pe un an intreg (1 aprilie 2018 - 1 aprilie 2019) , doar partea de final.
3413

Privind inapoi am ajuns sa ma felicit pentru decizia luata , visati si voi , riscati si investiti timp in ceea ce credeti si rezultatele nu o sa inceteze sa apara.

La voi cum este?
 
Acum un an spuneam ca renunt la jobul de zi si imi voi investi timpul in xtc , cam pana aici am reusit sa il ridic :

Perioada 16-31 martie Vezi atașament 3412

Aici statistica pe un an intreg (1 aprilie 2018 - 1 aprilie 2019) , doar partea de final.
Vezi atașament 3413

Privind inapoi am ajuns sa ma felicit pentru decizia luata , visati si voi , riscati si investiti timp in ceea ce credeti si rezultatele nu o sa inceteze sa apara.

La voi cum este?
Imi poti spune si mie ce este acest "xtc"? Este site-ul tau? Despre ce e vorba in toata treaba asta?

Si felicitari! Esti un exemplu pentru noi toti :)
 
Acum un an spuneam ca renunt la jobul de zi si imi voi investi timpul in xtc , cam pana aici am reusit sa il ridic :

Perioada 16-31 martie Vezi atașament 3412

Aici statistica pe un an intreg (1 aprilie 2018 - 1 aprilie 2019) , doar partea de final.
Vezi atașament 3413

Privind inapoi am ajuns sa ma felicit pentru decizia luata , visati si voi , riscati si investiti timp in ceea ce credeti si rezultatele nu o sa inceteze sa apara.

La voi cum este?
Ce investitie ai facut, ca sa ajungi la aceste rezultate?
 
Acum un an spuneam ca renunt la jobul de zi si imi voi investi timpul in xtc , cam pana aici am reusit sa il ridic :

Perioada 16-31 martie Vezi atașament 3412

Aici statistica pe un an intreg (1 aprilie 2018 - 1 aprilie 2019) , doar partea de final.
Vezi atașament 3413

Privind inapoi am ajuns sa ma felicit pentru decizia luata , visati si voi , riscati si investiti timp in ceea ce credeti si rezultatele nu o sa inceteze sa apara.

La voi cum este?
Nu pot spune decat FELICITARI si multumesc pentru exemplu dat.
Ai aratat ca se poate daca vrei. Desigur pentru orice e nevoie de munca, fara de care nu se poate, uite ca ai cules ceva dupa munca ta.
Pentru urmatoarele 12 luni iti doresc sa dublezi veniturile.
 
Loading...
Back
Sus