Best Adult White Label

In adword aveti posibilitatea sa setati urmarirea la user timp de 30-60 zile pentru a vedea daca a facut o comanda.
In felul asta iti poti da seama ce merge, care este timpul mediu de la click pana la cumpararea unui pachet.
 
A incercat cineva sa trimita traffic cu diva?

PS: vedeti ca au fost adaugate pe ctb optiuni noi de editare pentru whitelabel:

Meta descrution:
Homepage Intro: You may use some HTML tags (a p i strong b u ul ol li h1 h2 h3 img font br span).
Footer: You may use some HTML tags (a p i strong b u ul ol li h1 h2 h3 img font br span).
Custom Desktop CSS: You may use valid CSS rules to further customize the look and feel of your site.
Custom Mobile CSS: You may use valid CSS rules to further customize the look and feel of your site.

Eu acum am observat , sunt curios ce reusiti sa faceti cu custom css daca va pricepeti . Eu sunt complet paralel la asa ceva dar acum incep sa invat :))

Edit: Am reusit sa sterg portiuni din site , sa adaug linkuri in footer/header , cu alte cuvinte ce au facut baietii acum e o mina de aur in mainile cui trebuie.
 
Ultima editare:
Am luat ieri subscription pro de la ei , am primit si 300 de jetoane pentru a lua trafic separat. Ca parere...inca sunt rezervat , am avut o conversie ieri .
-----------------------
Investitie : 100e
Jetoane initiale : 300
------------------------
Traffic on subscription : 5,462 AD views/ 119 clicks
-----------------------
Jetoane ramase: 285
Conturi create : 4
Conversii : 1
Bani produsi : 16$

xtctube ian.jpg

Am sa revin cu update.
 
Salut ! Sunt nou în toată treabă asta , am inceput de jumătate de luna , până acum nu am reușit să fac nimic , dar nu mă las ...
Am și eu 2 întrebări:
1. Vreau sa incerc sa plătesc la Google Ada , este o idee buna , sau arunc banii pe fereastra?
2. Promovarea momentan o fac prin rețele de socializare și când trimit site ului meu îmi apare numele site-ului după care poza de chaturbate . Știe cineva cum pot modifica asta ?
 
Ce cpc credeti ca ar trebui sa setez ?
Nu aici e secretul ci la keyword care au un numar acceptabiil la cautari si cpc foarte mic.
Deci poti rula cu minim 0.01.
Cauta keyword relevante cu nisa ta care au cel putin 300 cautari pe luna.
 
Salut !!!
Ați reușit să integrați codul de la Google analytics in site ? Sau nu este posibil așa ceva
Și în legătură cu google ads trebuie sa mai studiez pt că observ că la mine pe cont minimul pe zi este de 10 ron și primesc pe luna 450 de click spre site . Mi se pare cam puțin pt 300 Ron pe luna
 
Ultima editare:
Atunci nu este posibil sa folosim nici Google search console pt că am observat că îți dau un cod sursa pt a verifica pagina daca este a ta ....? Sau mă înșel ? Azi după muncă mă voi uita din nou
 
Am luat ieri subscription pro de la ei , am primit si 300 de jetoane pentru a lua trafic separat. Ca parere...inca sunt rezervat , am avut o conversie ieri .
-----------------------
Investitie : 100e
Jetoane initiale : 300
------------------------
Traffic on subscription : 5,462 AD views/ 119 clicks
-----------------------
Jetoane ramase: 285
Conturi create : 4
Conversii : 1
Bani produsi : 16$

Vezi atașament 2923

Am sa revin cu update.
Cum a evoluat de atunci?
 
1. Da
2. Da si pe orice site whitelabel. Tu cu userul tau te poti loga pe site meu insa comision va merge la cel care te-ai înregistrat.
3. Aici nu am verificat sa îți spun. Nu stau pe statistici sa vad cine si cum. Din ce am văzut rata cel puțin la mine la ads cand o fac de la înregistrare in 60 zile 2/10 useri cumpăra un pachet.
 
Loading...
Back
Sus