Best Adult White Label

Am si eu o problema.. la Paxum cand vreau sa trimit banii pe card imi zice:
  • We regret to inform you that Withdrawal to External VISA credit/debit cards is temporarily unavailable. We anticipate return of this option within 4 weeks. In the meantime Withdrawal to External MASTERCARD credit card is still operational and available for use. We apologize for the inconvenience.
Mai are cineva aceiasi problema? ce alte variante am? cum e cu EFT?
 
Am si eu o problema.. la Paxum cand vreau sa trimit banii pe card imi zice:
  • We regret to inform you that Withdrawal to External VISA credit/debit cards is temporarily unavailable. We anticipate return of this option within 4 weeks. In the meantime Withdrawal to External MASTERCARD credit card is still operational and available for use. We apologize for the inconvenience.
Mai are cineva aceiasi problema? ce alte variante am? cum e cu EFT?
Si mie mi-a aparut asa acum 2 zile, sa speram ca isi revine!
 
De unde pot cumpara proxy sa le folosesc pe vps-uri pt conturi de xvideos ?

Si cineva sa imi zica cum se instaleaza proxy ...?
 
Da, dar vezi ca faci register la alt site, asta daca nu cumva redcam ala este al tau.
Apoi face acelasi lucru ca si whitelabel, personal nu`i vad rostul, plus folosesti resurse proprii.
 
Chaturbate:
"Your payments have been held as a payment was returned to us with invalid information. Please reset and correct your payout info."
Nu au intrat banii in Paxum, cu toate ca in perioada trecuta a fost totul ok.
Ar trebuie sa resetez datele pentru payment
Nu am patit asa ceva , nu stiu ce sa zic , eu azi dimineata am primit banii pe card.
 
Loading...
Back
Sus