Best Adult White Label

cind ati facut upload pe xvideos sau pe alte siteuri cu videourile voastre, ati avut succes cu ele? ati avut inscrieri? ati avut conversii?
 
cind ati facut upload pe xvideos sau pe alte siteuri cu videourile voastre, ati avut succes cu ele? ati avut inscrieri? ati avut conversii?
Inscrieri da.. conversii nu prea. Xvideos a devenit din ce in ce mai strict iar videourile pe nisa cam nu prea mai aduc vizionari din cauza concurenței. Sincer cred ca modelele de pe cb fura.. adică ii îndruma să se înscrie pe linkul lor sau e vre o magarie pentru ca nu vad cum un user care cheltuie 400 in 4 zile n a mai băgat nimic de o lună și n ar fii singurul la mine. Fiecare plătitor a cumpărat maxim o săptămână două si pauza totală. Site.ul nu poate fii acuzat că doar plătește corect de fiecare data însă garantat undeva e o manevră.
În caz că vrei să te apuci de upload.. cauta sa te axezi pe titluri si taguri specifice nisei ca degeaba pui un video cu vre un "viol" si astepti sa bage bani in videochat.
 
Daca e doar cu cei 40 de lei investiti initial, atunci ce folosesti tu pare a fi una din cele mai bune metode
Nu chiar. Am facut un update si folosesc doar 20% din suma initiala pentru o perioada mai lunga. Mult mai lunga. Adica de atunci, inca trag beneficiile fara a mai investi vreun leu si nici nu cred ca mai investesc curand. Totusi, eu am impresia ca merge greu. Probabil am eu asteptari mari in timp scurt.
 
Eu luna asta n am facut nici un leu:D. O sa mai promovez când înregistratii vechi or sa cumpere din nou ca sa ma conving ca nu e vre o magarie.
La ce bine arata statistica lui deucalion ma duce cu gândul la spam.. mesaje direct utilizatorilor de pe unele siteuri. E dreptul lui sa tina secret pentru ca nu i va mai merge treaba si e doar la inceput.. însă poate peste ceva timp ne vinzi si noua metoda:rolleyes:. Sunt curios daca plătitorii tai vor cumpara constant pe timp îndelungat sau o sa plătești ca mine sa cumpere 2 3 zile si pa.
 
Eu luna asta n am facut nici un leu:D. O sa mai promovez când înregistratii vechi or sa cumpere din nou ca sa ma conving ca nu e vre o magarie.
La ce bine arata statistica lui deucalion ma duce cu gândul la spam.. mesaje direct utilizatorilor de pe unele siteuri. E dreptul lui sa tina secret pentru ca nu i va mai merge treaba si e doar la inceput.. însă poate peste ceva timp ne vinzi si noua metoda:rolleyes:. Sunt curios daca plătitorii tai vor cumpara constant pe timp îndelungat sau o sa plătești ca mine sa cumpere 2 3 zile si pa.
Cand voi fi sigur a divulgarea nu imi va afecta mie veniturile, voi divulga si metoda folosita de mine.
 
Loading...
Back
Sus