Best Adult White Label

Multumesc @AlexH pentru sfaturile date pentru ajutorul acordat. Dupa mult timp in care te-am presat cu mii de intrebari am ajuns sa am castig de pe aceasta metoda,voi posta mai jos imagine. Iti multumesc pt rabdarea care ai avut-o cu mine.

sdfsdf.jpg
 
Multumesc @AlexH pentru sfaturile date pentru ajutorul acordat. Dupa mult timp in care te-am presat cu mii de intrebari am ajuns sa am castig de pe aceasta metoda,voi posta mai jos imagine. Iti multumesc pt rabdarea care ai avut-o cu mine.

sdfsdf.jpg
Ce folosești din lista aceea?
 
Salut, am si eu site de filme adult cu trafic de peste 60k si as vrea sa ma bag si eu, cum as putea sa procedez?
Nu stiu care din cele mentionate de AlexH plateste mai bine, astept sa ma informatii si pe mine!
 
Nu stiu care din cele mentionate de AlexH plateste mai bine, astept sa ma informatii si pe mine!
Merg toate si recomand sa folositi toate. Te inregistrezi normal si urmezi pasii.
Cum alegi revshare și nu sign up?
Cand adaugi domeniu pentru white label poti alege daca este pps sau revshare.
Plus ai link custom de pps si revshare daca nu vrei sa folosesti whitelabel.
 
am gasit un site unde am putut sa fac un domain gratuit pe chaturbate am facut white labelu dap imi apare domainu inactiv ce trebuie sa fac ?
daca dau click pe white label imi arata situ de la chaturbate si nu domainu meu
 

Atașamente

  • CU.CC   Free Domain Registration   Free DNS Service..png
    CU.CC Free Domain Registration Free DNS Service..png
    19,4 KB · Vizualizări: 58
buna oare ce gresesc io de nu imi fac inscrieri si nimic sa zicem asa ma ocum mai serios de chaturbate de 2 saptamani in ultimele 2 zile mi so ridicat clicurile dar nici un rezultat

DEIUVne.png
 
sincer sa fiu ma cam uit dar cand vad ca lucrez si nici un rezultat imi cam mere chefu de tot
Asta e si problema. Te astepti la rezultate rapide, lucru care va duce la esec, abandon dupa cateva zile.
Daca ai citit primul topic am explicat acolo putin, plus in alte topicuri cum se face.
 
da ai si dreptate ce am citi il faceau de ani de zile sau luni io de 2 saptamani dar nu inteleg de ce daca ar fii macar 1 as avea ambitie ca se vede dar nu ma las inca
 
cand promovatio linku vostru si incarcati filme introduceti in titlu xxxx.com situ sau ii mai bine cu watermark ?
 
@pintea , același lucru am făcut și eu la fel ca și tine la început ,stăteam doar pe statistica în fiecare minut și asta nu face decât sa te descurajeze . Asculta sfaturile lui @AlexH și vei vedea ca vor apărea și câștigurile.

Sunt foarte multe topicuri pe aceasta tema, recomand sa folosești funcția Search aici pe forum și garantat vei găsi răspunsul tuturor problemelor tale.

Ca sfat Îți sugerez sa foloseșți nume domeniu în titlu + watemark. Ocupate de promovare ca vei avea și castiguri. O zi plăcută iti doresc !

Edit: poftim în acest topic sunt foarte multe metode de promovare , totul consta în a munci și a căuta pentru un eventual câștig
http://www.roforum.net/threads/cum-sa-castigi-bani-din-cpa-adult-15-zi.4349/

Nu te gândi ca astăzi ai distribuit 1-2 video și mâine vei avea $$$ în cont. Trebuie sa gândești puțin ca sa ai și un câștig ;)

Edit2: încă un sfat , poți cumpăra de la @AlexH video adult , care garantat Îți vor aduce și profit .

Eu unul am cumpărat de la el și pot spune ca am scos investiția,spre surprinderea mea mai repede decât mă așteptam.
Mai multe detalii despre video poți citi acest topic: http://www.roforum.net/threads/vand-adult-video.4549/
 
Ultima editare:
mai sunt domnii free pe la vreo firma ?am cautat pe google dar nu gasesc nimic..As dorii sa ma apuc si eu de treaba asta pe chat turbate..
 
mai sunt domnii free pe la vreo firma ?am cautat pe google dar nu gasesc nimic..As dorii sa ma apuc si eu de treaba asta pe chat turbate..
Eu zic sa investesti 10-12e intr-un domeniu pentru ca banii o sa ii scoti rapid , metoda inca functioneaza .
Inca nu stiu sa fac reclama la el cum trebuie , cateva sugestii m-ar ajuta daca aveti.
 

Atașamente

  • xtctube.com stats.jpg
    xtctube.com stats.jpg
    189,5 KB · Vizualizări: 133
Loading...
Back
Sus