Best Adult White Label

Eu ma apropii de 20 de zile de afiliere si inca sunt multumit cu toate ca whitelabelul de la chaturbate nu are cele mai multe optiuni . Cam asa arata contul meu acum :
Acum astept ca cei de la firstchoicepay sa imi aprope contul si sa imi trimita cardul sa pot sa scot si eu niste banuti , deci probabil in 30-35 de zile am sa pot sa ma folosesc de ei.
Daca vreau sa bag un ssl cu cine ar trebui sa vorbesc? Cu providerul sau cu cei de la turbat?
La voi cum mai arata statisticile?
Stai bine de tot. Pai daca e domeniul tau de la tine tre sa-ti bagi ssl. Ca ei iti dau adresa lor dhdh.numesite.com da tu folosesti doar site.com din contu tau de gazduire.
 
Salutare.
O nelamurire as avea :
Se poate ca din
Total 23297 sa fie 0 pe linie. Din luna Aprilie pana azi nici o persoana sa nu se inregistreze? Mai jos sunt ultimele zile.
June 16, 2016 190 0 0 $0.00 $0.00
June 17, 2016 166 0 0 $0.00 $0.00
June 18, 2016 176 0 0 $0.00 $0.00
June 19, 2016 212 0 0 $0.00 $0.00
June 20, 2016 75 0 0 $0.00 $0.00
June 21, 2016 4 0 0 $0.00 $0.00
Aceste sunt pe Chaturbate.
Tot ce este posibil :)))) la Chaturbate am promovat si eu linkuri,banere dar nu am scos nici un $ macar in 3 ani:))).Am avut si white label cu domeniu pe us la AWEmpire vreun an si am scos vreo 120 $ atat,la astea nu am avut noroc deloc :)))Untitled.jpg
 
Ultima editare:
Nu am mai venit cu un update de ceva vreme , cam asa mai arata statisticile la mine cu toata ca nu am mai avut timp sa ma ocup de el...
Luna noiembrie :
Hits : 6795 / Free Registrations: 135 / Total Money Spent: $1440.90 / Payout: $288.18

Intreaga perioada : 28 Octombrie - 10 decembrie 2017
Hits : 10299/ Free Registrations: 210/ Total Money Spent: $2300.66 / Payout: $460.13

La voi cum mai merge?
 

Atașamente

  • xtctube noiembrie.jpg
    xtctube noiembrie.jpg
    406,8 KB · Vizualizări: 50
  • xtctube intreaga perioada.jpg
    xtctube intreaga perioada.jpg
    406,1 KB · Vizualizări: 52
Am facut si eu din nou un white label din data de 6 :)))) si am pus link spre el pe un site USA cu trafic mare.Ce voiam sa intreb,astia iti dau tokeni si ii schimbi tu apoi?sau iti dau direct $ ?Vezi atașament 1967
Poti sa alegi..ce doresti:
Program: $1.00 Pay Per Registration + $50.00 Per Broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
Program: 10 Tokens Per Registration + 500 Per Broadcaster
Program: Revshare: 20% of Money Spent + $50 per broadcaster + 5% Referred Affiliate Income
 
Nu ai cum ca odata facut ei te platesc la white label :))) white label e una si linkurilea alea sunt alte promo tools
Inregistrezi un domeniu nou..Ex: coupleanalcam...pussyoncam..etc etc si redirect pe link.
Eu asa aveam anul trecut si a mers binisor..aveam 10 astfel de siteuri.
 
Nu am mai venit cu un update de ceva vreme , cam asa mai arata statisticile la mine cu toata ca nu am mai avut timp sa ma ocup de el...
Luna noiembrie :
Hits : 6795 / Free Registrations: 135 / Total Money Spent: $1440.90 / Payout: $288.18

Intreaga perioada : 28 Octombrie - 10 decembrie 2017
Hits : 10299/ Free Registrations: 210/ Total Money Spent: $2300.66 / Payout: $460.13

La voi cum mai merge?
Cum promovezi?
 
La Bongacams a incercat cineva whitelabel
Eu înainte când regulile erau mai finuțe sa zic asa.
Acum trebuie sa transferi domeniul pe numele lor și de aici se înțelege...
 
Cam asa arata luna decembrie la mine , destul de slab dupa parerea mea ....am avut noroc cu un user care a cheltuit 500$ in 2 zile ca altfel...

Vedeti ca chaturbate ofera SSL gratis pentru whitelabel. Am aflat asta pe calea grea , am cumparat ssl pentru domeniu si cand le-am cerut sa urce fisierul pentru validare mi-au zis :)) .

xtc decembrie.jpg
 
Buna la toti,
f. dragut arata statisticile tale, @heimdall, AlexH le are mai mari, cred, dar nu le arata :D
Recent m-am inregistrat si eu pe chaturbate, pe linkul lui AlexH, am luat un domain (redcamtube.com), si l-am pus la white labels, am ajustat logoul, si am solicitat ssl de la support.
Cum promovati mai departe? cumparati backlinkuri/trafic adult? face-ti submit in directoare, incarcati video-ouri pe site-uri de streaming cu backlink/watermark?
Stiuc ca nimeni aici nu ofera mura-n gura :), dar, cateva indicii as fi binevenite ;)
Mersi, si spor la munca, tuturor.
 
Loading...
Back
Sus