Best Adult White Label

Deucalion

Cinema
Registered
Full Member
Daca e doar cu cei 40 de lei investiti initial, atunci ce folosesti tu pare a fi una din cele mai bune metode
Nu chiar. Am facut un update si folosesc doar 20% din suma initiala pentru o perioada mai lunga. Mult mai lunga. Adica de atunci, inca trag beneficiile fara a mai investi vreun leu si nici nu cred ca mai investesc curand. Totusi, eu am impresia ca merge greu. Probabil am eu asteptari mari in timp scurt.

bgabi

Member
Registered
Eu luna asta n am facut nici un leu:D. O sa mai promovez când înregistratii vechi or sa cumpere din nou ca sa ma conving ca nu e vre o magarie.
La ce bine arata statistica lui deucalion ma duce cu gândul la spam.. mesaje direct utilizatorilor de pe unele siteuri. E dreptul lui sa tina secret pentru ca nu i va mai merge treaba si e doar la inceput.. însă poate peste ceva timp ne vinzi si noua metoda:rolleyes:. Sunt curios daca plătitorii tai vor cumpara constant pe timp îndelungat sau o sa plătești ca mine sa cumpere 2 3 zile si pa.

Deucalion

Cinema
Registered
Full Member
Eu luna asta n am facut nici un leu:D. O sa mai promovez când înregistratii vechi or sa cumpere din nou ca sa ma conving ca nu e vre o magarie.
La ce bine arata statistica lui deucalion ma duce cu gândul la spam.. mesaje direct utilizatorilor de pe unele siteuri. E dreptul lui sa tina secret pentru ca nu i va mai merge treaba si e doar la inceput.. însă poate peste ceva timp ne vinzi si noua metoda:rolleyes:. Sunt curios daca plătitorii tai vor cumpara constant pe timp îndelungat sau o sa plătești ca mine sa cumpere 2 3 zile si pa.
Cand voi fi sigur a divulgarea nu imi va afecta mie veniturile, voi divulga si metoda folosita de mine.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Definitiv e o magarie la mijloc :), sau eu am miini strimbe :(
Daca folosesti keyword care oarecum duce lumea in eroare nu vei avea conversie. Incearca sa folosesti keyword care lumea intelege ce va gasi si este interesat. Apoi in adword ai acolo o setare la conversie unde poti seta pentru cat timp vrei sa urmaresti userul si se poate considera conversie. Spre exemplu: Userul a intrat azi, si-a facut cont dar abia peste 30 zile cumpara ceva. In acest fel conversia este una cu succes. Nu toti cumpara in acelasi timp.
Plus pentru fiecare link poti folosi un track pentru a urmari in contul tau conversia. Dupa link tau whitelabel adauga
Cod:
/in/?track=default
unde default poate fi schimbat cu orice vrei tu.
In contul tau la statistici alegi sa afiseze in functie de tracking code si in acest fel poti vedea daca ai vanzari pe campania x.
Poti folosi traking per keyword din capmania adword sau per general gen adword. Insa eu recomand sa folosesti per keyword pentru a vedea care functioneaza si care nu.

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus