Best adult network ads 2015

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum 1 an cand @DanutzSRB mi-a spus despre slimspot ca este o retea buna si se face multi bani nu am crezut. Chiar i-am contactat pentru a face contract direct cu ei pentru a scoate intermediari din ecuatie. Dupa discutia cu acestia tot ce trebuia ea sa semnez contractul, dar din motive neintelese de mine nu am facut asta. Dar sa nu credeti ca am uitat de aceasta firma, ci am continut sa monitorizezsa adun info, sa vad cum merge.

Acum slimspot este folosita de toate marile retele de ads pe nisa adult. Exoclick, juicyads, ero-advertising, plugrush si altele.
Daca aceste firme mari folosesc platforma lor, atunci dece nu ati folosi si voi direct reclamele de la ei?
Ofera foarte multe formate ads, lucru care te poate ajuta sa iti cresti veniturile.
y2v9GLA.png


Personal nu am facut nimic cu aceasta platforma pentru ca nu o folosesc, dar incepand de astazi o voi face. Stiu destule persoane care scot cateva sute pe luna cu trafic acceptabil.

Ofera 3 metode de plata pentru publisheri, iar la paypal minimul de plata este de 50 euro.
xgW5wtx.png


La Setari Trafic puteti alege daca acceptati sau nu direct download pe site-ul vostru. Daca acceptati faceti mai multi bani, dar unii userii pot vedea asta ca un abuz. Acum depinde ce conteaza mai mult pentru voi. Mai multi bani sau o experienta placuta pentru utilizatorii vostri. Cum este site nisa adult, nu prea conteaza confortul nu?

QJDOq2z.png


 
S
adica cum? poti sa imi explici mai mult, ai fi de mare ajutor. Multumesc!
a zicem ca eu intru pe site-ul tau. dau click pe banner ( Nu esti platit) est platit doar daca din lincku din banner cumpar ceva sau descarc in Pc sau instalez. La fel si pe mobil daca dau click pe banner imi apare sa descarc o aplicatie. daca o descarc si o instalez in telefon esti platit. Este un site care te plateste pentru a indeplini anumite sarcini online.
 
Loading...
Back
Sus