BEEZ - aplicatie de cashback + 10£ Bonus Gratis

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Sigur toti deja au auzit de aplicatiile de cashback.
Practic ei fac un parteneriat cu diferite magazine/ website-uri pentru un comision, tu cumperi prin intermediul lor si ei iti dau tie o parte din acei bani.
Ei bine, beez e o aplicatie de genul care e facuta de niste romani.

De ce recomand acum beez ?
1. Pentru ca daca folosesti un cod refferal atunci cand dai signup primesti moca 10 lire in cont. (Cand dai sign up trebuie sa alegi uk la limba, daca alegi romana atunci primesti 10 roni .. cam ciudat, dar na :) nu joaca alt rol alegerea imbii )
Codul meu refferal : LPDZ6N (Persoanele care se inscriu primesc 10£ si eu primesc 5£).

2. Au un fond public in care se duce o mica parte din banii castigati de ei, iar cu acei bani publici oamenii isi pot cumpara anummite produse.
Ex : Ca sa cumperi un Samsung Galaxy S10, pentru a il cumpara trebuie sa dai 189£ din banii econimisiti de la cumparaturi iar restul de 659£ se iau din acel fond.

Produse care sunt acum in stock : Galaxy S10, Iphone X, Iphone XS, Apple Watch 3, Voucher de vacanta (1265 GBP dar te costa doar 285 GBP).

Oricum toti cumparam chestii online, iar daca la sfarsitul anului iti poti lua un telefon sau o vacanta din banii economisiti cu ei, eu cred ca merita.


Website : https://use-beez.com

Edit :
3. Mai au inca ceva, garantie de pret pentru 30 de zile, practic daca tu cumperi ceva si in urmatoarele 30 de zile pretul acelui produs scade pentru macar scurt timp atunci tu primesti in cont acei bani pe care i-ai dat in plus, daca am inteles eu corect.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus