Bart / Gemeni pro cel mai idiot AI

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Google in toată istețimea lui a lansat Bart/ Gemeni pro, ținând cont ca Google are acces la foarte multe informații insa pentru userul normal acest AI nu are nici o valoare.

Asta nu o spun eu ci si foarte mulți utilizatori online.

Pentru intern uzul intern e posible sa fie bun, ținând cont ca de foarte mult timp înainte ca openai sa lanseze chatgpt se spunea ca Google era singura companie care a reușit quantum computer și propriul lor AI a devenit conștient.

Asa ca nu înțeleg care este planul lor pentru Bart/Gemeni pro.
 
Google in toată istețimea lui a lansat Bart/ Gemeni pro, ținând cont ca Google are acces la foarte multe informații insa pentru userul normal acest AI nu are nici o valoare.

Asta nu o spun eu ci si foarte mulți utilizatori online.

Pentru intern uzul intern e posible sa fie bun, ținând cont ca de foarte mult timp înainte ca openai sa lanseze chatgpt se spunea ca Google era singura companie care a reușit quantum computer și propriul lor AI a devenit conștient.

Asa ca nu înțeleg care este planul lor pentru Bart/Gemeni pro.
Te referi la Bard nu la Bart nu? Si inainte era bunicel. Acuma nici coduri nu iti mai face doar daca il pacalesti. Eu il mai folosesc la unele descrieri ca in rest nu ai ce face cu el. Chiar si ChatGPT in ultima vreme a inceput sa o ia razna si se plang multi de el.
 
Da, se pare ca in ultimul timp încurc numele la toate.
De moment dintre toate chatgpt ramane cel mai ok pentru mine chiar daca nu mai este bun ca înainte.

Cel de la Google nu e bun de nimic.
 
bard e o mizerie, are prea multe informatii si nu stie sa le puna cap la cap. in cele mai multe cazuri iti zice ca nu te poate ajuta cu asta desi e cel mai mic si penibil task de-l face chatgpt instant, fara abateri. si sa nu uitam faptul ca inventeaza informatii false mai mult decat chatgpt, deci daca-l folositi, reverificati in mai multe surse ce va ofera.
 
in cele mai multe cazuri iti zice ca nu te poate ajuta cu asta desi e cel mai mic si penibil task de-l face chatgpt instant
Da, sau îți închide chatul asa cum face si bing.
E o rușine pentru Google la nivelul lor sa aiba un AI atat de prost.
 
Nu stiu ce sa zic, eu am avut o experienta destul de ok pe anumite taskuri, mi-a facut niste template-uri de newsletter dragute.
Oricum nu il folosesc des, ChatGpt e "ai to go too" desi si el are destule bube
 
Loading...
Back
Sus