Bani online cu sedo

update la venituri pe sedo.
7HfzqXy.png


Zic ca e bine pentru nici doua zile nu? Daca continua asa in cateva zile ajung la pragul de 20euro.
Deaja mi-am scos bani investiti pe domeniu (.biz $ 4.83) si un profit de 100%. :p
 
Azi nu am mai putut sa intru pe cont, si mai tarziu am primit un email de la ei cum ca au facut verificari si mi-au suspendat contul, si vor sa le trimit o fotocopie dupa buletin si una de pe o factura de utilitate (ceea ce nu am).
Deci probabil, pentru mie, adio cont sedo.com, oricum aveam 0 earnings, bine ca nu am cumparat mai multe domenii :)
 
ciudat asta, eu cand am facut contu nu mi-a cerut asa ceva. Contul meu este vechi de cativa ani si poate din cauza asta.
E bun de stiu.

Acesta e ultimul meu raport.
URZ7yPf.png
 
Azi nu am mai putut sa intru pe cont, si mai tarziu am primit un email de la ei cum ca au facut verificari si mi-au suspendat contul, si vor sa le trimit o fotocopie dupa buletin si una de pe o factura de utilitate (ceea ce nu am).
Update: Ieri le-am trimis ce trebuia si azi mi-au reactivat contul.
Deci in cazul in care aveti probleme cu ei, sunt destul de intelegatori si se rezolva. ;)
 
Am prins astazi 2 click pe sedo cu 0.66euro, pe nisa asigurari. Cum stiu asta? Simplu, am dat eu click pe ele.
hfCuKfM.png

si astea sunt veniturile totale. Inca 10 euro si fac prima retragere.
YwZOuTE.png



La voi cum sta treaba?
 
You qualified for multiple money-saving offers! We've automatically applied the best offer, giving you the lowest price.
 
You qualified for multiple money-saving offers! We've automatically applied the best offer, giving you the lowest price.
Pai si care e pretul normal?
acest code face o reducere de 93%.
Mai bine cauta ceva pe extensia .com si il cumperi cu 0.99 centi.
 
Loading...
Back
Sus