Bani din site

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
M-ar interesa si pe mine cateva metode prin care pot face bani cu un site de filme online, circa 2000 unici pe zi. Exlus adsense google ca nu sunt acceptat.
Vreau o metoda prin care sa pot face 10$ si sa ii pot scoate lunar in paypal. Nu cred ca cer mult, doar ca nu stiu retelele din 2015 care sunt mai ok sau ce as putea face.
Folosesc popads dar rar baga reclame multe ptr Romania, si rar fac peste 0.30$ pe zi. Cand baga reclame ajung la aproape 1$ pe zi , dar putine sunt zilele.

Am nevoie sa fac ceva 5-10$ pe luna pe langa popads, sa pot plati host,domeniu,etc.
Multumesc si astept idei, sfaturi,etc.
 
Am bagat si la ei acum, sa vad daca e relativ ok. Au fost ceva probleme dar le-am rezolvat cu supportul lor.
 
Ultima editare:
Pe langa cele de mai sus iti recomand exoclick.
La fel iti recomand sa pui un link catre video chat care iti poate aduce destui bani.
Uite aici veniturile din ultima saptamana.
Jm1wb6w.png

La iti recomand sa pui link si catre bongacash, unde poti alege plata PPS si chiar te plateste pentru traficul trimis. La fel poti alege CPA, eu asta am.
Cu o pozitionare buna a reclamelor poti baga si 100 pe pagina fara sa deranjeze userul.
 
Popcash = 0 . sub nici o forma nu contorizeaza nimic.am pus exo.

Adica sa pun link catre care? Nu inteleg.
La bogacash pe site nu scrie ca ar avea paypal.
 
Adica sa pun link catre care? Nu inteleg.
Dupa ce te inregistrezi, la fiecare ai link de referal care il pui pe site. Numele la link il pui cum crezi tu ca atrage mai mult.
 
Cu link de referal catre un site strain, pentru webmasteri, m-as mira daca as face si un referal.
Mai bine pun directlink si incerc sa fac ceva sa dea majoritatea click sa incasez ceva.

Astept si alte sfaturi daca mai aveti. Pana acum am ramas cu popads si exoclick.
 
Cu link de referal catre un site strain, pentru webmasteri, m-as mira daca as face si un referal.
Mai bine pun directlink si incerc sa fac ceva sa dea majoritatea click sa incasez ceva.

Astept si alte sfaturi daca mai aveti. Pana acum am ramas cu popads si exoclick.
Offf e greu de inteles.

Link referal ma refer la link tau unic unde trimiti persoanele sa vada free live chat.
Sunt foarte multe romance si romanii pe amundoua site-uri.
Link era doar o idee. Poti pune banner sau direct chat script pe site tau.
Ti-am oferit informatia, acum ce faci cu aceasta e treaba ta.
 
Loading...
Back
Sus