bam

sergiu4995

Member
Registered
Banned
Nu mai conteaza si asa sunt multi care nu ma suporta mai ales teparii care inca mai au cont, admin da-mi ban ca si asa respect om de la om nu exista aici pe forum, numai mincinosi si tepari pe aici, de asta natia romanesca e urata.
 
De ce nu deschizi un topic cu cine ți-a dat țeapă? Au mai fost cazuri in care unii au fost banati pentru acest tip de practici. Așa sincer arunci cu noroi degeaba în toată lumea. Problema ta cu adminul care sa te baneze se va rezolva probabil
 
De ce nu deschizi un topic cu cine ți-a dat țeapă? Au mai fost cazuri in care unii au fost banati pentru acest tip de practici. Așa sincer arunci cu noroi degeaba în toată lumea. Problema ta cu adminul care sa te baneze se va rezolva probabil
ti-am dat si eu un pm si nu mi-ai raspuns. nu l-ai vazut sau nu raspunzi ? :))
 
Nu mai conteaza si asa sunt multi care nu ma suporta mai ales teparii care inca mai au cont, admin da-mi ban ca si asa respect om de la om nu exista aici pe forum, numai mincinosi si tepari pe aici, de asta natia romanesca e urata.
Nu citim in carti cine e tepar pe aici .. :) adu dovezi ...asa e corect . Eu cred ca adminii de aici au grija ca asemenea oameni sa fie exclusi ..
 
Va spun eu care este problema:
1. ai mai postat odata un topic despre acel site si azi a fost sters pentru acelasi motiv.
2. orice site care spune ca userii pot face bani trebuie prima data postat la categoria NeTestat
3. se muta site de la NeTestat cand userii de aici primesc plati. Nu conteaza ca aceasta a are dovezi pe alte forumuri, aici e roforum si nu altul.
4. desi prima data ti-am spus motivul si mi-ai dat N mesaje pe email + skype azi ai postat la fel.
5. din experienta mea in 4 tari stiu ca orice operator mobil care ofera minute incluse are o limita de 60 minute per apel, orice peste aceasta limita se taxeaza extra si chiar peste pretul normal per minut. Userul in acest caz trebuie ca la fiecare 59 minute sa inchida si apoi sa sune iar pentru a nu fi taxat.
6. si acum ai deschis topic la categoria gresita si numai pentru activitatea de azi ar trebui sa primesti avertisment pentru cel putin o saptamana.
7. la fel presupun ca stii daca ai citit regulamentul, sa aduci acuze nefondate, fara dovezi se pedepseste, deci o se ridica si mai mult sanctiune acum.
8. datoria mea aici este sa previn pe cat posibil orice tentativa de inselaciune, iar tu ca admin la site trebuie sa oferi toate informatiile posibile aici pe forum. Vezi alte topicuri care au facut acest lucru.
9. prima data site in cauza a fost postat ca si cum nu iti apartine, ca apoi dupa interventia mea sa recunosti ca iti apartine. Acum ce poate intelege un user din asta?

Sper sa termina aici toata drama asta fara sens.
 
Keep calm si totul va fi bine. Daca citeai regulamentul si ce am scris se putea evita toata aceasta drama.
Eu am discutat pe skype si mi-ai dat block cand nu ai mai avut replica,oricum experienta ta cu telefonia o dai in minciuna :) , dar na e site-ul schimbi regulamentul pe parcurs si ce reiese de aici? si la faza aia cu avertismentul a fost bataie de joc prima data ai scris 3 zile si apoi ai schimbat in 5 zile pe motiv ca nu am editat mesajul , normal ca am facut o postare noua ca altfel luai in considerare ca nu am dat niciun raspuns,oricum pe lumea asta sunt tot feluri de oameni cu aere arogante.Apropo ti-am dat replica buna pe skype si m-ai blocat bravo si dai aici replica si din acele 9 doar cateva ai dreptate nu toate.
Si totusi de ce o dai cu sectiunea gresita? bine ca e netestat,dar merge userii au fost platiti,ca vad ca toata lumea posteaza si in plus nu sunt obligat sa-ti spun daca e site-ul meu sau lu cutare, poti lua legatura vazand pe who.is, daca e privat nu ai dreptul sa afli cine e in spate.
Oricum e vina mea ca am bagat in seama acest forum , m-au avertizat multi sa nu ma bag aici ca aici sunt oameni cu aere arogante, imi pare rau sa va zic,dar asa este.
Nu compara Romania cu alte tari, fiecare tara are politicile sale, nu este taxa la peste 60 minute. Daca tu vorbesti cu x din italia si stai mai mult de o ora, ai fost taxat? nu am auzit pe nimeni sau eu sa fiu taxat.
 
Ultima editare:
Pe skype nu esti blocat, pur si simplu nu am mai răspuns ca am si alte lucruri de făcut.
Dupa cum vezi ti-am lasat dreptul la replica, asa ca acum un suspend de 10 zile sa te calmezi.
 
m
Eu am discutat pe skype si mi-ai dat block cand nu ai mai avut replica,oricum experienta ta cu telefonia o dai in minciuna :) , dar na e site-ul schimbi regulamentul pe parcurs si ce reiese de aici? si la faza aia cu avertismentul a fost bataie de joc prima data ai scris 3 zile si apoi ai schimbat in 5 zile pe motiv ca nu am editat mesajul , normal ca am facut o postare noua ca altfel luai in considerare ca nu am dat niciun raspuns,oricum pe lumea asta sunt tot feluri de oameni cu aere arogante.Apropo ti-am dat replica buna pe skype si m-ai blocat bravo si dai aici replica si din acele 9 doar cateva ai dreptate nu toate.
Si totusi de ce o dai cu sectiunea gresita? bine ca e netestat,dar merge userii au fost platiti,ca vad ca toata lumea posteaza si in plus nu sunt obligat sa-ti spun daca e site-ul meu sau lu cutare, poti lua legatura vazand pe who.is, daca e privat nu ai dreptul sa afli cine e in spate.
Oricum e vina mea ca am bagat in seama acest forum , m-au avertizat multi sa nu ma bag aici ca aici sunt oameni cu aere arogante, imi pare rau sa va zic,dar asa este.
Nu compara Romania cu alte tari, fiecare tara are politicile sale, nu este taxa la peste 60 minute. Daca tu vorbesti cu x din italia si stai mai mult de o ora, ai fost taxat? nu am auzit pe nimeni sau eu sa fiu taxat.

tu singur ai recunoscut in celalalt topic ca este al tau,acum o intorci si minti ca nu e al tau, cum poti avea atata tupeu sa minti nu stiu!

6211721E-386C-4FA4-B3F4-0DCC829DD3D1.jpeg
 
Update :
Din cauză limbajului în privat și raportează orice răspuns unde comentariu lasă mult de dorit, domnul în cauza va avea pauza totala.
Nu avem nevoie de drame pe aici.
 
Loading...
Back
Sus