Vand Backlink pe site adult ro si en PA 30 si DA 31 .

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Vând backlink pe 3 site doua romanesti si unul in engleza la prețul de 5 euro/lună , un link pe un site sa nu se inteleaga gresit .
Doar 5 spații(backlinkuri) disponibile.
Metode de plată: Paypal .

Site engleza

1.jpg

oferit de smallseotools.com

Site Romana .

12.png

Cei interesati trimiteti pm pentru a primi linkurile la cele trei site sau cel ca va intereseaza .
Se accepta si advertoriale scrise de voi la pretul de 7 euro pe cele in romana si 10 euro pe cel in engleza .
 
Ultima editare:
Ai facut sym link si tu pe link-ul de 30 ? Vezi ca au o multime de site-uri gazduite pe acelas ip ... Cel mai atare ca are un site de IPTV, poate poti face ceva acolo... Eventual zi-mi cat sa-ti dau pe acces la acel site :p


Alexandru deja vad ca ai primit un avertisment si tot faci conversatie la un topic la care nu ar trebui sa faci .
Scrie destul de clar Vand .
 
Am incercat sa iti dau un pm si nu merge sa iti trimit, astept un pm de la tine cu cel care e pe engleza, ma intereseaza!
 
Vând backlink pe 4 site 1 romanesc si 3 in engleza la prețul de 5 euro/lună , un link site cu Pa Si Da peste 20 si 4 euro pe cele cu Pa Si Da Peste 15 .
Doar 5 spații(backlinkuri) disponibile.
Metode de plată: Paypal .

Saitul Romanesc are Pa 27 si Da 21
Unul Din Saiturile in engleza are Pa 25 si Da 21
Celelalte doua saituri pe extern au :
Pa 26 si Da 16
Pa 18 si Da 17
 
Vând backlink pe 4 site 1 romanesc si 3 in engleza la prețul de 5 euro/lună , un link site cu Pa Si Da peste 20 si 4 euro pe cele cu Pa Si Da Peste 15 .
Doar 5 spații(backlinkuri) disponibile.
Metode de plată: Paypal .

Saitul Romanesc are Pa 27 si Da 21
Unul Din Saiturile in engleza are Pa 25 si Da 21
Celelalte doua saituri pe extern au :
Pa 26 si Da 16
Pa 18 si Da 17
Dă-mi și mie site-urile in mesaj privat sa le vizionez și eu înainte ... trebuie să știu și eu despre ce site-uri este vorba.multumesc
 
Loading...
Back
Sus