Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Primul trailer oficial pentru ”Avengers 4, al cărui titlu oficial este ”Avengers: End Game”, tocmai a fost lansat, marcând 10 ani de Marvel în universul cinematografic.

Este sfârșitul unei călătorii care a început acum un deceniu - de la primul film în care Tony Stark devine Iron Man până la devastatoarea bătălie împotriva lui Thanos în ”Avengers: Infinity War”, care a fost lansat acum câteva luni.

Mulți dintre cei mai puternici eroi de pe Pământ încă deplâng moartea prietenilor lor apropiați, care au fost transformați în praf în cel mai dramatic moment al peliculei Infinity War.

Primul trailer oficial pentru ”Avengers 4, al cărui titlu oficial este ”Avengers: End Game”, tocmai a fost lansat, marcând 10 ani de Marvel în universul cinematografic.

Este sfârșitul unei călătorii care a început acum un deceniu - de la primul film în care Tony Stark devine Iron Man până la devastatoarea bătălie împotriva lui Thanos în ”Avengers: Infinity War”, care a fost lansat acum câteva luni.

Mulți dintre cei mai puternici eroi de pe Pământ încă deplâng moartea prietenilor lor apropiați, care au fost transformați în praf în cel mai dramatic moment al peliculei Infinity War.


 
A fost tambalau mare cu numele la film. Trailerul este foarte criptic si nu prea intelegi multe. Daca nu as fi vazut prima parte, acest trailer nu m-ar fi atras sa merg la cinema.
Ce sper este ca Iron Man, Hulk, Thor sa nu moara in film, de restul nu ma intereseaza. De scarlett johansson nu mai spun nimic ca ea va trai vesnic. :D
 
A fost tambalau mare cu numele la film. Trailerul este foarte criptic si nu prea intelegi multe. Daca nu as fi vazut prima parte, acest trailer nu m-ar fi atras sa merg la cinema.
Ce sper este ca Iron Man, Hulk, Thor sa nu moara in film, de restul nu ma intereseaza. De scarlett johansson nu mai spun nimic ca ea va trai vesnic. :D
A fost tinut sub anonimat multe detalii despre film. Cu traileru cred ca e o strategie buna pentru ca foarte multa lumea asteapta sa apara filmul . Din trailer " le face sangele sa fiarba si mai mult in ei si sa isi doreasca sa mearga la premiera "

Oricum eu cred ca o sa reinvie multi , dar o sa dispara din ei, sti povestea ca li se termina contractele etc etc.
Oricum si eu astept sa apara pe piata.
 
A fost tinut sub anonimat multe detalii despre film. Cu traileru cred ca e o strategie buna
Pai se vor scrie cateva mii de articole unde vor dezbate ce sa vazut si ce nu sa vazut in traler, teorii, etc.
Capitan america moare sigur cred. Chris Evans a spus ca acesta va fi ultimul si ca sa cam saturat de rol. :D
Oricum eu cred ca o sa reinvie multi
Deja se stie asta, iar mai multe detalii vor fi sigur in Capitan Marvel.
 
cei din gardieni galaxiei vor reinvia toti deoarece a fost anuntat gardieni galaxiei 3,spider man la fel va renvia ,si cei pantera neagra la fel a fost anuntat un nou film....
 
Astfel de comportament nu se accepta aici.
cei din gardieni galaxiei vor reinvia toti deoarece a fost anuntat gardieni galaxiei 3,spider man la fel va renvia ,si cei pantera neagra la fel a fost anuntat un nou film....
cred ca cu totii ne asteptam la asta, nu era nevoie sa ne spui tu, dar in acelasi timp cred ca unele personaje nu vor fi "inviate"
 
cred ca cu totii ne asteptam la asta, nu era nevoie sa ne spui tu, dar in acelasi timp cred ca unele personaje nu vor fi "inviate"
am scris parea mea,nu mi se pare normal sa te iei de cineva ca isi scrie parerea..tie ti se pare normal?
 
am scris parea mea,nu mi se pare normal sa te iei de cineva ca isi scrie parerea..tie ti se pare normal?
@GoldMember uita uneori vad ca nu suntem pe alte forumuri unde se accepta astfel de comportament. Sper sa nu se repete aceasta treaba.
Pe roforum fiecare isi poate exprima opinia, indiferent ca lu X nu ii place sau este de acord, atat timp cat este scrisa civilizat.
 
Azi văzut ultimul trailer??
Asta înseamnă ca ironman va muri???
Eu voiam căpitan america si daca moare ironman care a început tot acest univers atunci nu ma mai uit la nimic.
Personaje preferate sunt ironman, Thor so vaduva neagra. E si Hulk dar nu-l folosesc prea mult.
 
Noul trailer de azi arata ca iron man nu va muri in nava aia.si e inclusa si captain marvel in trailer
Pai la asta ma refer si eu. Insa e cineva mort si il arata pe căpitan america care duce sicriul.
Pe nava sigur nu moare pentru ca fara el totul ar fi pierdut.
 
Pai la asta ma refer si eu. Insa e cineva mort si il arata pe căpitan america care duce sicriul.
Pe nava sigur nu moare pentru ca fara el totul ar fi pierdut.


alea la inceput is amintirile lor din filmele trecute, iron man cazut jos e scena din iron man prima parte,iar captain america scena cu sicriul e scena din captain america civil war cand a murit prietena aia a lui ,deci is amintiri doar
 
sicriul e scena din captain america civil war cand a murit prietena aia a lui ,deci is amintiri doar
Multumesc. M-AM gândit la asta dupa ce am trimis comentariu de mai sus.
E naspa ca in Spania toate filmele sunt dublate si vreau sa-l vad in engleză, asa ca slabe șanse pentru mine sa-l vad la cinema.
 
Loading...
Back
Sus