Auto-like!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut. Stie careva cum pot instala pe wordpress auto like facebook? Adica cand dai pe o pagina sau oriunde pe site, sa se dea like automat?
 
Salut. Stie careva cum pot instala pe wordpress auto like facebook? Adica cand dai pe o pagina sau oriunde pe site, sa se dea like automat?
Este chiar foarte simplu.

Paste la code in fisierul header.php dupa tag <head> si apoi save. Acum ai script de autolike pe site tau.
Faza este ca google sanctioneaza site care au asa ceva. :D
 
Am cautat destul pe google sau aici pe forum si nimic...
Ce am gasit eu la o simpla cautare pe google.
1. Primul rezultat este un script care ruleaza in browser si te ajuta sa aduci like la pagina, postari, etc. Tutorial pe forum cum se foloseste in caz ca nu stii.
Cod:
http://www.pastebucket.com/73788
2. Al doilea script este pentru orice pagina web. Il gasesti atasat la acest post si la fel este gasit pe prima pagina, pozitia 6. Dupa cum vezi nu e greu de gasit, tot ce trebuie este sa cauti.
Un exemplu de cautare si rezultate : auto like facebook script
 

Atașamente

  • autolikefacebook-roforum-net.zip
    1,4 KB · Vizualizări: 9
ce mi-ai dat tu am gasit. insa toate is virusate...
Descarca, testeaza, verifica daca sunt virusate, etc. Asa face toate lumea pana gaseste unul bun.
ai testat cel atasat?
am scos fisierele suspecte si am lasta doar codul, dar nu garantez pentru el.

Din cate vad eu e putin comoditate aici. :p
 
nu ii vorba de comoditate, ii vorba ca nu ma pricep.. si ca tot ce am gasit nu s-a potrivit sau a fost virusat...
 
Toate scripturile de gen or sa fie virsuate. Mai bine pui un pop-up frumos cu un facebook likebox iar daca vizitatorul are binevointa sa dea like da.
 
Toate scripturile de gen or sa fie virsuate
Foarte adevarat. Cand pui asa ceva pe site, trebuie sa accepti riscurile.
Mai bine pui un pop-up frumos cu un facebook likebox iar daca vizitatorul are binevointa sa dea like da.
Un like de la user pentru ca vrea, face cat 1000 like pe naspa.
Faza este ca toata lumea umbla dupa numere cat mai mari. :p
 
Loading...
Back
Sus