Atentie cand cumparati backlink de pe fiverr

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum o luna si ceva am inceput o campanie pentru a testat si recomanda servicii membrilor de pe forum. Ales fiverr pentru ca este ieftin si recomand uneori celor care sunt putin cam lenesi si vor sa cumpere in bulk backlink.

Asa ca am inceput la puricat oferte fiverr pentru backlink si in speciale cele oferite de romani. Mesajul de mai jos a fost trimis la peste 10 romani care vand backlink sau servicii SEO pe fiverr.
Salut,
Sunt alex de la roforum.net si caut oferte pe fiverr pentru a recomanda utilizatorilor.
As vrea sa te intreb daca sunt rezultate reale cu metoda ta si daca exista riscul ca google sau alte metoare de cautare sa
penalizeze site-ul in cauza.

Ma refer la pachetul de 5$ pentru ca asta il vor cumpara multi.

Astept un raspuns de la tine si dupa asta voi face o comanda.

Multumesc.
Din toti cei contactati cati credeti ca mi-au raspuns la mesaj, chiar daca conform fiverr au o rata de rasuns foarte mare si la contact direct iar timpul de raspuns intre 30 minute si 4 ore. Nimeni nu a raspuns la mesaj, iar de aici intelegem ca serviciile oferite de acestia nu sunt bune.
Daca X stie ca ceea ce vinde ajuta cu adevarat cu siguranta ar fi raspuns, pentru a primi o expune mai mare, mai mult vanzari, dar nimic.

Asa ca aveti grija ce comandati pe fiverr si daca gasiti ceva care va place, contactati vanzatorul prima data si cereti info. Abia dupa ce raspunde decideti daca cumparati, iar daca nu primiti raspuns, nu va riscati.

Voi ce parere aveti?
 
cumpara de la straini :) pentru bulk se gasesc si 30.000 linkuri la pret foarte mic. In plus, intotdeauna alegeti dupa rating..rating mare la vanzator..level 2 de preferat sau macar level 1 si sa aiba peste 500-1000 de comenzi :) asa vezi cum sta la rating
 
Eu cumpar backlink-uri pentru site-ul secundar, si cu site-ul secundar il cresc pe cel principal :) .
 
Am ales romani pentru a promova si ridica in vanzari pe ai nostri. Problema este la toti si nu conteaza ca este din romania sau e strain.
Nu conteaza ca are sute de comenzi sau level 10, pentru ca toti iti vor vinde un rahat.
Un lucru trebuie stiut la feedback pe fiverr.
99% din cei care lasa un feedback o fac pentru cum a decurs comanda si nu la calitatea serviciul cumparat. Pentru asta e nevoie de asteptat minim 14 zile pentru a vedea ceva rezultate sau chiar 1-3 luni.
 
+1 Alex.

Mai sunt si cei care fac schimb de review-uri pozitive sau cumpara review-uri pozitive :) .
 
Pot sa spun si eu aici ca vand backlink? (NU bulk) Sau undeva sa pot posta?
 
Loading...
Back
Sus