Curs Gratis Atelierul digital Google

J.D

Active Member
Registered
Full Member
Am descoperit de curand Atelierul digital de la Google.
E o platforma de e-learning in LIMBA ROMANA despre SEO, email marketing si multe altele. Are o gama larga de module si lectii pe care sa le parcurgi. Dupa fiecare lectie trebuie sa promovezi un test format din 2-3 intrebari iar dupa fiecare modul trebuie sa promovezi un test format din 20-25 de intrebari pentru a putea trece mai departe.
Dupa promovarea tuturor modulelor primesti un certificat Google, care habar nu am ce valoare are, dar e foarte importanta informatia oferita care te va ajuta sa iti promovezi si dezvolti afacerea in online.
Va puteti inscrie si voi aici https://atelieruldigital.withgoogle.com . Nu am nimic de castigat pe urma asta, doar am vrut sa impart cu voi.
Lectiile sunt in format video si dureaza aproximativ 3-4 minute .
Aveti o lectie mai jos pentru a va convinge de calitatea informatiei.
 
Din cate stiu nu primesti un rectificat de la google, primiti un certificat de la Atelierul digital dar care are si logoul google.
 
Da asa e. Care-i diferenta?
Pai certificatul respectiv este oferit de Atelierul de web ci nu de Google. Atelierul de web sunt parteneri Google.
 
M-am inscris si eu de ceva timp dar nu am vazut niciun video.
Acum am urmarit cateva videoclipuri si mi se pare super tare. O resursa foarte buna de invatare.
 
  • Like
Reactions: J.D
A terminat cineva modulele?
Sunt curios cum arata acest mirific certificat :D
 
Loading...
Back
Sus