Atacul din Manchester - Ce ascunde media despre acesta

Resturi umane si de explozie se vede pe jos daca te uiti.
Nu ma intelege gresit, dar asta ramane dupa o explozie? Ai vazut o explozie si ce ramane dupa?
Si un baton mic de TNT face mai multe ravagii decat ce vedem in imagine.
Apoi daca ii stii pe englezi, aia poate fi mizeria lasa de ei dupa show, ca e ceva normal aici.
 
Nu ma intelege gresit, dar asta ramane dupa o explozie? Ai vazut o explozie si ce ramane dupa?
Si un baton mic de TNT face mai multe ravagii decat ce vedem in imagine.
Apoi daca ii stii pe englezi, aia poate fi mizeria lasa de ei dupa show, ca e ceva normal aici.
Daca te uiti langa ala in verde care e cu spatele eu vad pe cineva fara un picior acolo jos...asa ramane dupa show ?:) ))))
 
sigur ca era mult mai mare numarul mortilor..
Tocmai asta spun. A fost destul de mare, pentru ca a ucis 22 persoane si ranit alte 60. Deci nu a fost un puscoi, sau baton de TNT.
 
Aceasta imagine a fost prezentata in presa americana si este una din probele care au iscat problemele dintre america si uk. In presa din UK aceasta imagine si celelalte nu au rulat.
 
Vrajeala ca asta mai rar. 12 ore de la "atentat" si rula acelasi clip in care tipa una si un video de la unul din masina la 3 strazi distanta. Nimeni pe tot internetul nu pusese o poza.
Cand a fost faza cu Colectivul in 12 ore se rula materiale la toate stirile din lume. In 12 ore aveam la filmari si poze de puteai sa faci video de 24 de ore.
La astia nu era o poza.

Asta este singurul atentat in care chiar nu cred absolut nimic din ce se zice legat de el. Nici nu ma obosesc sa mai citesc sau sa mai ma intereseze ce zice unul sau altul. In opinia mea nu e nimic adevarat, si cel mai probabil daca chiar au murit, a fost din alta cauza.
 
Daca a fost alta cauza atunci care a fost
Pai poate fi orice altceva daca te referi la metoda prin care au fost ucisi.
Noi doar putem specula aici, ca nu avem acces la toate informatiile.
 
eu raman la parerea ca a fost bomba
Si cred ca a fost doar ca la numarul mortilor, dezastru facut pe acel hol este putin cam ciudat. Poate ar trebui sa trimitem un mesaj la wikileaks sa bage un premium pare pentru cel care trimite video cu explozia. In acest fel poate aflam mai multe.
 
Poate ar trebui sa trimitem un mesaj la wikileaks sa bage un premium pare pentru cel care trimite video cu explozia. In acest fel poate aflam mai multe.
Explozie a fost ca au declarat asta si cei raniti,baiatul ala care era ranit la picioare in clipul ala a declarat ca a vazut explozia si multi alti...acum de ce nu este si o filmare asta nu mai stiu...
 
Explozie a fost ca au declarat asta si cei raniti,
Eu nu spun ca aceasta nu a avut loc.
La ce ma refer eu este puterea acesteia si cine a lucrat cu explozibil sau a facut armata la ceva de gen stie la ce ma refer.
Din imaginea prezentata de tine, trebuia ca cele 82 persoane (morti + raniti) sa fie toti stransi intr-un grup si bomba sa explodeze exact din mijloc, pentru a face aceste ravagii.
Singura metoda prin care vad sa poti face atatea ravagii si ma refer stric la persoanele ucise si ranite, este ca bomba de putere mica sa aiba inclus gen CUIE, ori ceva de gen.
 
Loading...
Back
Sus