Are ceva Google cu domeniile gratis?

rohr

Member
Registered
Pe 31 ianuarie m-am apucat sa vad ce pot sa fac de la zero. Am luat un domeniu gratis (.tk) si i l-am dat lui Google sa il indexeze. Pana acum nu a aparut nici macar prima pagina cand caut site:domeniu.tk. Trebuie neaparat sa cumpar un domeniu, sau pot sa sper ca il vor indexa pe acesta?
 
Pe 31 ianuarie m-am apucat sa vad ce pot sa fac de la zero. Am luat un domeniu gratis (.tk) si i l-am dat lui Google sa il indexeze. Pana acum nu a aparut nici macar prima pagina cand caut site:domeniu.tk. Trebuie neaparat sa cumpar un domeniu, sau pot sa sper ca il vor indexa pe acesta?
Domeniul .tk e folosit pentru spam, sau era folosit. Nu o sa urci niciodata cu asa ceva.
 
Ultima editare:
Ești de abia pe 5 februarie. Mai ai puțină răbdare, să îți indexeze sitemap. Referitor la extensie, nu fac comentarii, nu as fi ales niciodată așa ceva
 
O sa imi cumpar un .press, dar se pare ca nu se poate ajunge nicaieri fara o investitie
fara un minim de un domeniu care costa pana in 10 usd si un vps care costa 3-5 euro pe luna, plus niste cunostinte destul de avansate pe keyword research sa poti gasi keys cu dificultate spre 0, doar iti pierzi timpul degeaba.
 
Loading...
Back
Sus