arc.io - info - ponturi -plati

Cred ca ai o problema Alex, se resteaza, luna trecuta am ajuns la 50gb.
La mine nu s-a resetat, ma asteptam dar nimic, de asta am si scris.
Vedem la final de luna cum sta treaba.
 
Am verificat si eu cu indexu in google si se pare ca acum o saptamana aveam 15k+ links in google acum 2 zile m-am uitat aveam 12k, ieri am scos arc si acum am 14k, poate asa o fi de la google nu am verificat nici o data o sa mai verific fara arc sa vad daca mai scade

Bineinteles ca iti afecteaza site-ul, doar e mining.
daca google vede ca pagina se incarca greu bineinteles ca o scoate din index.
 
Am scos arc de pe un site si in 24 ore a crescut numarul de url indexate cu 100. Poate fi o coincidenta asa ca voi mai astepta cateva zile sa vedem daca numarul creste.
Daca in final la toti se dovedeste asta este bine in special pentru cei cu site de filme, sa deschida playerul intr-un alt tab unde sa aiba arc pus si nu pe site direct.
Lucru care pentru unii va fi chiar greu pentru ca au site-uri cu mii de postari si sa schimbi structura pentru ceva care nu e sigur ca va dura nu stiu daca merita.

Cei care au site cu trafic direct adica useri care revin zilnic, nu au probleme de moment/

De retinut:
Este doar un test dupa rapoartele de mai sus. E bine sa testati si voi pentru a fi siguri, apoi decideti daca se merita.
Voi reveni cu detalii.
 
Buna

nu stiu ce sa cred de arc u asta ... am sau pot sa zic aveam un site de un an la goodady nu aveam probleme de cateva zile am intodus arc u azi cand ma uit '' this site has stepped out for a bit ''

ce as putea sa fac
 
Am scos arc de pe un site si in 24 ore a crescut numarul de url indexate cu 100. Poate fi o coincidenta asa ca voi mai astepta cateva zile sa vedem daca numarul creste.
Daca in final la toti se dovedeste asta este bine in special pentru cei cu site de filme, sa deschida playerul intr-un alt tab unde sa aiba arc pus si nu pe site direct.
Lucru care pentru unii va fi chiar greu pentru ca au site-uri cu mii de postari si sa schimbi structura pentru ceva care nu e sigur ca va dura nu stiu daca merita.

Cei care au site cu trafic direct adica useri care revin zilnic, nu au probleme de moment/

De retinut:
Este doar un test dupa rapoartele de mai sus. E bine sa testati si voi pentru a fi siguri, apoi decideti daca se merita.
Voi reveni cu detalii.
Tu unde faci verificarea asta?
pe google gen site:numesite.com
sau in search console
Mie pe google gen site:numesite.com ...variaza de la o zi la alta , cand creste , cand scade si iar crește iar in search console de 3 zile e la fel
 
Salutare!
Care mai folositi arc ? Alex vad ca tu il ai in continuare pe site. Se mai merite la voi? Eu ma gandesc sa-i scot deoarece pentru 5 centi pe zi consider ca nu se merita deloc. Astept pererile voastre referitor la aceasta companie.
 
Loading...
Back
Sus