Aprobare Canal Youtube

Samy

Active Member
Registered
Full Member
Am un canal care ar fi trebuit sa fie aprobat pentru generare de bani pana la sfarsitul luni aprilie dar inca nu e nici aprobat nici respinis ( am indeplinit tote conditile pentru aprobare).
Am vreo 3 luni de cand astept de obicei mile aproba mai repede dar asta nah.
Intrebarea mea este : Stie careva cum as putea face lua legatura cu ei ca sa vad cauza dece dureaza asa de mult .

PS:

Canal în curs de examinare

Felicitări! Ai 4.000 ore vizionate în ultimele 12 luni și 1.000 abonați. Canalul tău este examinat acum pentru a ne asigura că respectă condițiile Programului de parteneriat YouTube și Regulile comunității. Îți vom trimite decizia prin e-mail, de obicei în decurs de o săptămână.

Solicitările de înscriere în Programul de parteneriat YouTube sunt încă procesate greu. Sperăm să putem examina solicitările înainte de finalul lui aprilie. Îți mulțumim pentru răbdare!

Ore vizionate în ultimele 12 luni
184.058
Necesar pentru examinare: 4.000
Abonați
7.033
Necesar pentru examinare: 1.000
 
Isi bate joc youtube de noi
Oricum mersi pentru raspuns
Sa ii f....t.... Eu nu am mai postat pe youtube din cauza asta. Am video de 10 milioane vizualizari + altele si sunt in acceasi situatie..
Bulangii au scos si forma de contact sa nu mai poti trimite tikete. Asa ca singura solutie e sa astepti sau sa ii lasi si sa te bagi pe daily.
 
Eu sunt in asteptare din februarie ... Probabil acum youtube nu aproba pe nimeni
 
Ultima editare:
Sa ii f....t.... Eu nu am mai postat pe youtube din cauza asta. Am video de 10 milioane vizualizari + altele si sunt in acceasi situatie..
Bulangii au scos si forma de contact sa nu mai poti trimite tikete. Asa ca singura solutie e sa astepti sau sa ii lasi si sa te bagi pe daily.
Ce canal de Youtube ai?
 
Este oare vreo diferenta daca te inregistrezi cu un CUI / Firma pentru a primi aprobari mai rapid ?
Aveti conturi personale sau ... ?
 
Mie la 2 canale cu 4k si 8k abonati... Nu mi l-ea aprobat:

Untitled.png
 
am doua canale mai vechi (2013-2014) au si 4-5 mii abonati si monetizarea activata, as putea sa le vand daca e lume interesata.
 
Off Topic : Cei care doresc sa vanda canale ii poftesc la vanzari nu aici ..
Si eu sunt ca voi cu aceasta problema . Am inteles ca sunt prea multe cereri pentru a accepta adsense pe canalele lor iar cand termina cu acele cereri se vor uita si la canalele care au fost odata monetizate dar din cauza pragului impus de 1000 de abonati au fost exclusi .
Nu cred ca-si bate joc de nimeni doar ca nu fac fata .. si eu am aproape 1500 de abonati si degeaba . Eu cred ca trebuie sa continuam sa facem upload si sa asteptam ..
 
Loading...
Back
Sus