Aplicatie care iti ghiceste gandurile

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Astazi la cafea cu un grup de prieteni.
Unul imi spune ca are o aplicatie care iti ghiceste gandurile si daca vreau sa o incerc. Trebuie sa te gandesti la o persoana cunoscuta si tipa din aplicatie ghiceste la cine te gandesti.

Eu am incercat de 3 ori si nu a ghicit insa la restul a ghicit mereu, chiar si la copiii. Problema e la mine sau la ei?
Toti au zis ca intentionat am dus in eroare tipa din aplicatie ca sa nu ghiceasca. Eu am raspuns corect la toate intrebarile care mi le-a pus si m-am gandit mereu la persoane foarte cunoscute.

Primul a fost bruce willis, apoi trump si ultimul a fost mark zuckerberg.
Nu am retinut numele la aplicatie dar daca doreste cineva pot intreba amicul meu cum se numeste.
 
Mie imi suna a Akinator. Stiu ca mai e ceva cu o tipa dar nu mai stiu cum se chema aia. Oricum, sunt vechi deja app astea, nu mi se pare nimic special.
 
Mie imi suna a Akinator.
Da asta este. Eu nu stiam de ea pana azi. Faza este ca mi-au sarit toti in cap ca nu fac eu bine sau o duc in eroare. Cum sa le ghiceasca la toti si mie nu. :D
 
Akinator-ul actual nu mai ghicește atât de bine (acum ceva vreme s-a șters baza de date cu totul). O să dureze probabil ani până când o să reînvețe tot.
 
Am testat si eu acum Akinator, nu a ghicit, dar a fost pe aproape Oricum, la care intrebari bune nu e chiar atat de wow daca ghiceste, dar e interesant site-ul
 
Loading...
Back
Sus