Anycoindirect - www.anycoindirect.eu

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Website de vandut ,cumparat crypto- fara documente(id ,pasaport) in paypal sau sepa(transferbancar)
How do I get more credits?

Share your referral link and receive 0.10 % of this purchase in the form of credits. Please find the referral link below.

Like us on Facebook and receive €0.25 credits on your next order.
https://anycoindirect.eu/en/buy/bitcoins?discref=16212254-4352-4152-8429-0734ae3beb19

Poti vinde sau cumpara Bitcoin ,Ether,Monero,Stratis,Neo,Ether Classic,Pivx,Litecoin,Gulden,Dogecoin,Dash,Blackcoin,Peercoin,Zcash
  • Monero (XMR)
  • Stratis (STRAT)
  • NEO (NEO)
  • Ether Classic (ETC)
  • Pivx (PIVX)
  • Litecoin (LTC)
  • Gulden (NLG)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Dash (DASH)
  • Blackcoin (BLK)
  • Peercoin (PPC)
  • Zcash (ZEC)
Eu am vandut cu paypal , ca sa poti vinde cu paypal ai nevoie sa ai cont de business paypal ,verificat ,nu am trimis nici un document nimic, pur si simplu m-am inregistrat am completat ce si cat doresc sa vand in cazul meu , am pus adresa de paypal dupa care voi primi un email cu validare token de paypal eu l-am primit in spam .Dupa asta am primit adresa de wallet si id optional ,am completat si am asteptat dupa o ora circa am vb in chat cu cei de la support sa imi spuna daca au primit monezile din cauza ca pe main page imi arata la status expirat de si mie in wallet imi arata ca am trimis , mi-au confirmat si ei dupa ce le-am dat order id din situl lor .Asta se intampla ieri pe la ora 16 cred , astazi in jurul orei 10:00 am primit bani .

Am facut comparatie am tastat pe google price btc euro 3675 euro la ei pe site ofera 3607 cam asta este diferenta .Screenshot (108).png


Transaction details
Print
9 September 2017 at 09:54:42 BST Transaction ID: 63xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxsecret
Payment received from Anycoin B.V.
9 September 2017 at 09:54:42 BST
Transaction ID: 63xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxsecret
Payment status: Completed

Payment Type: Goods and Services

Gross amount
€189.03 EUR
Payment details



Gross Amount
€189.03 EUR
PayPal Fee
-€6.78 EUR
Net Amount
€182.25 EUR
  • Refund
Paid by
Anycoin B.V.
The sender of this payment is Non-US-Verified
https://anycoindirect.eu
[email protected]
+31 00318002692646

iar din paypal transfer instant in contul banci personale .
edit .

am uitat contul are niste lvl de upgrade .de ex contul meu este lvl 1,asta inseamna vanzare cumparare maxim 500euro .eventual vorbiti in chat cu stafull inainte sa faceti o tranzactie.
 
Ultima editare:
pai nu erai on Alex,si diseara plec la munca
Eu sunt tot timpul. Stai linistit ca nu m-am suparat, am postat sub forma de gluma.
Sa ne spui cat ti-a ajuns pana la urma in cont, comparativ cu suma oferita de ei si cat a durat.
 
Daca ii vindeai acum aveai un pret mai bun, ca l-ai vandut la 9600 parca si acum este 11700.
Cand mai ai de vanzare imi dai PM si facem tranzactia.
 
Loading...
Back
Sus