Antena 3 mineaza

Cei din strada ..nu intra pe antene :rolleyes:
Eu personal .cred ca am peste 5 ani ......de cand nu am mai butonat o telecomanda TV.
Pentru ca un TV..nu poate sa imi oefere mai multe info ca internetul...
Eu vad un film din ianuarie 2018 pe net.cand la TV apare in 2019.....deci TV e putin in urma...
eu vad ca intr-un oras din Nigeria au murit azi 30 de copii....cand la TV nu apare...de ce? nu stiu
Pe TV apare ca s-au eliberat peste 1.000 puscariasi ( violatori .talhari , criminali.etc) ca traiesc saraci in conditi mizerabie.......cand eu pe net vad ...ca avem scolii in aceliasi conditii...dar nu conteaza....dai in p***a de copii ..daca vor sa traiasca bine ..sa faca puscarie :)))))))))))))))
 
Ultima editare:
Cei din strada ..nu intra pe antene
Chiar crezi?
De unde stiu ce se difuzeaza?
Toata lumea se uita dar nu recunoaste, altfel cum ar aveal cel mai mare rating. :D
 
Chiar crezi?
De unde stiu ce se difuzeaza?
Toata lumea se uita dar nu recunoaste, altfel cum ar aveal cel mai mare rating. :D
Cine zice ca au cel mai mare ratng ? Voiculescu ?
Sunt boti pt orice in lumea internetului... bot de trafic..pt site...bot de follow pt retele de socializare.de ce crezi ca nu sunt si boti pt trafict TV.
 
Cine zice ca au cel mai mare ratng ?
Sistemele de monitorizare oficiale pe care se bazeaza si restul porsturilor tv. Poti cauta sa sa vezi, nu trebuie sa ma crezi pe mine.
 
@AlexH nu caut ca nu ma intereseaza.....dar as fii foarte curios sa stiu cu ce emisiuni rupe ratingul Antena.
Cu : Mircea badea ?
Dany si ...? ( nu stiu cum il cheama )
Gadea ?
Ori ce televiziune care va difuza: Singur Acasa 1.2.3 ...va avea rating
 
Ori ce televiziune care va difuza: Singur Acasa 1.2.3 ...va avea rating
Ok, daca spui tu.
Care e prima regula cand esti suparat pe cineva?
Verifici ce face, spune, etc.
Daca nu te-ai uita, nu ai stii ce spune, cine e prezent pe acolo, cine cine, etc.
Nici eu nu intru pe site-ul de hack, pentru ca nu ma intereseaza. :D
 
Tot PROTV este mai tare ca toate :)
PRO TV este o firma de kkt. Dupa ce au inceput ei cu emisiuni de-a lor nu mai vezi nimica la tv. Inainte ma mai uitam de filme pe PRO Tv , dar acuma m-am saturat sa le vad tot in reluare de 5 ori. Nu conteaza ca nu sunt noi filmele da nu sa le tot bage la 2 luni din nou.
 
mai multe emisiuni decat filme la tv, sau prostit si baga numai emisiuni filme rar posturi tip antena 1 protv... nici eu nu prea ma mai uit la tv ,prefer la filme pe internet
 
mai multe emisiuni decat filme la tv, sau prostit si baga numai emisiuni filme rar posturi tip antena 1 protv... nici eu nu prea ma mai uit la tv ,prefer la filme pe internet
Exact fac si eu. Vezi cine promoveaza piateria online? Televiziunile din Romania ca nu baga filme si baga emisiuni de kkt. Acuma sa mai piarda si din vizitatorii online si se scot
 
Loading...
Back
Sus