Animatie video

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cine se pricepe sa faca un clip animat?
Toata povestea cred ca dureaza undeva la 3-5 minute. De preferat ar fi sa ma ajute cineva gratis, dar daca nu e posibil, postati preturile aici.
Poveste o voi spune pe skype pentru ca e mult de scris.

Titlu la video:
Poveste Umbrelei.
Subiect: Situatia actuala din lume
Posibilitatea sa fii acuzat de teroris: Da. E posibil ca USA sa te acuze si aresteze de terorism. :D
 
Ok ;)
 
Shtrumphu in caz ca stii un asa program free te-as ruga de doresti sa ne spui si noua cum se numeste si de unde il putem lua sau poate fi si la un pret dar nu prea mare , mercik .
 
Si eu sunt interesat de un program care face asa ceva.
Daca stie cineva il rog sa posteze aici.
 
In mod normal preturile sunt destul de mari, avand in vedere ca sunt folosite de companii, isi permit sa ceara mult. Stiu cateva programe mai ieftine, insa voi face un research mai complet si revin cu o lista care sa contina mai multe informatii si poate alternative gratuite, voi posta aici un update.
 
1197bso.gif

Ceva de genul, Alex? mai infricosatoare nu am gasit inca...
 
Merge si asa. Eu avea imaginea aia in cap de prin filme, cand fulgera si arata ca o umbra cum arata cineva in realitate.
La asta poti mari timpul in care cel cu coarne apare ?
 
Da, era doar asa de test.. voi incerca totusi sa gasesc ceva mai potrivit. Din pacate nu sunt atat de priceput la design grafic incat sa fac eu ilustratiile.
 
Da, era doar asa de test.. voi incerca totusi sa gasesc ceva mai potrivit. Din pacate nu sunt atat de priceput la design grafic incat sa fac eu ilustratiile.
Man tu fa cum poti si crezi ca e mai bine. Multumesc pentru ajutor si timpul acordat. pe langa toate astea ai un motiv sa inveti, sa testezi nu? Cine stie, poate ajungi profesor in domeniu. :D
 
Loading...
Back
Sus