Amintiri din viitor

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ideea la acest topic este sa scriem opinia noastră ce si cum va fi viitorul din informațiile care le deținem acum.

Indiferent ce crezi, nu contează ca este absurd sau total nebunesc, o scriem si vedem.

Chiar si conspirații se pot scrie, sau motivul pentru care se întâmplă tot ce vedem acum.

In acest fel ramane scris si vedem cine si cum a avut dreptate.

De aici nu se va sterge si va rămâne pe vecie (cat imi voi permite sa tin serverul up :) ).

Ce ziceți?
Are cineva curajul sa se bage?
Ne putem gandi ca e un joc de copii, asa cum o faceam acum mulți ani cu totii, cand nu ne era frică să vorbim liber.
 
Lucrurile ce s-au intamplat sunt foarte grave.
Guvernele tarilor cele mai puternice au testat gustul dictaturii. Pandemia a fost creeată cu ajutorul celor 3 mari puternice tari: China, Rusia si America
Cei care sunt anti pandemie stiu sigur ca fara China si Rusia americanii si europenii nu ar fi putut sa o declare mondial.
China a dat undă verde la restrictii de tot felut deoarece ei aveau de castigat... si anume economia lor a bubuit si mai mult.
Rusia a intrat in acest targ deoarece Putin a vrut sa isi consolideze puterea in rusia.
Dacă razboiul este real inseamna ca nu s-au mai inteles intr-un anumit fel. Asa cum am spus in alt comentariu de-al meu nu te poti baza pe guvernul rus care e partas la pandemie.
Dacă e sa o dam in conspiratii ne putem uita la jocurile olimpice din 2012 unde ne arată clar PANDEMIA.
Dacă te uiti la jocurile olimpice din 2012 vezi pandemia. E un sepectacol grotesc ce nu are legatura cu sportul...
Si acum sa fac o premonitie vizavi de ce ni s-a mai arătat... aș lua ca ghid Eurovizion din 2019 unde ni se arată o apocalipsa unde toti oamenii stau cu masti de gaze anti atomice.
Ce inteleg eu prin asta ... se va repeta scenariul cum au facut si cu pandemia... Ca atare se va da o bomba atomica ori la propriul ori la figurat unde vom fi obligati sa purtam masti de gaze de această dată exact ca in clipul de la eurovizion 2019
Este o ocazie simplă pentru cei care detin puterea sa o facă ... spun ca au dat o bomba sau chiar au dat-o undeva anume.... se declara legea martială si stare de razboi si iesi pe strada cu masca de gaze...
Nu sunt eu atotstiutorul dar avand in vedere conflictul din ucraina e simplu acum sa ne spuna ca rusii au detonat o bomba nucleara undeva in lume si se declara legea martiala cu toate restrictiile ei.
Fara dor si poate rusii sunt implicati in mascarada... Adica eu daca eram putin as fi profitat de pandemie sa o declar ilegal insa el a facut aceleasi lucruri... si daca el a fost implicat in pandemie va fi implicat si in razboiul atomic.
Indidiferent ce am spune rusia este numarul 2 ca putere nucleara si nu ar avea tupeu nimeni sa faca mascarada asta impotriva rusiei. Rusii americani si chinezii sunt aliati atat in pandemiei cat si in razboiul din ucraina si in razboiul mondial ce va urma.... daca populatia va pune botul.
 
Pandemia a fost creeată cu ajutorul celor 3 mari puternice tari: China, Rusia si America
Rusia a avut cred cel mai important rol aici.
Toata lumea așteptat sa vada ce face Rusia cand a început pandemia. Daca au mai existat cativa care sa nu creadă, dupa ce Rusia a zis da, au început sa creada

Cine este atat de puternic incat sa facă Rusia sa joace in hora, de fapt sa faca cepe 3 puteri mondiale si care se stie ca nu se vad bine, sa lucreze împreună?

Eu as vrea sa întâlnesc acea persoană.

Bomba nucleară nu se va detona chiar daca se spune si daca prin absurd se va face, americani vor fi cei o aruncă si nu rusia sau China

Totul este control si ștergerea identității rase umane.
 
Loading...
Back
Sus