Amazon Go ,asa mai da :)

Abureala, nu prea poate fi controlata treaba, de ex daca eu imi umplu plasa si ies deodata cu cel care plateste ce crezi ca se intampla? ce legatura are cu francizele? in acest video nu arata absolut nimic cum functioneaza, pe baza de ce? senzori? unde? ii exact abureala de inceput de an cum o fost anul trecut cu livrarile cu drona :)
 
abureala nu are cum sa fie , din cauza ca deja exista magazinul in Seattle. , iti incarci pe app, iei ce vrei tu , daca iei in plus sensorul bipaie , iar gorilla aia de la usa o sa isi spuna ceva ,nene...in video este doar reclama ,dar cum exista Securitate la marketuri asa va fi/este si aici cred.

Iar daca va fi in success sar putea sa faca o miscare mare mazon , pai francize nu prea are legatura in mare parte cred ,dar dupa cum stim amazon nu este cineva ,amazon suntem noi , adica oameni de afaceri mici si mijloci ,mari ,Noi ne folosim de serviciul amazon (daca nu esti tu sa trimiti pachete amazon nu exista,asadar la nivel multiplu same etc).Poate vor da francize , poate nu ,ceapa masi .
 
Loading...
Back
Sus