Eu sincer nu cred ca e posibil asa ceva. Ar trebui sa fie zeci de mii de verificari de la popcash ptr fiecare withdraw in parte.
 
Nici eu nu cred acest lucru. In primul rand popcash plateste mult mai prost decat popads si ar putea face acest lucru cu pop ads daca ar merge pe aceasta varianta.
 
Salut am si eu o mica intrebare in legatura cu verystream.com.
Am dat o retragere , de fapt este prima il folosesc de cateva zile si ami apare mesajul :
An Email with a confirmation link has been sent now ! Please click this link to confirm the payout.
Totusi au trecut deja 24 de ore si acel mesaj nu mai vine .
Trebuie sa le dau lor mesaj cu aceasta problema sau cumva acel email vine mai greu dupa cateva zile ?
 
Mi-a raspuns adminul la email si mi-a rezolvat problema (cand fac request pentru plata acum se face automat fara email/confirmare email). Am cerut plata acum o astept. Sper sa fie ok chiar daca sunt vestile acelea noi.
------
UPDATE: am primit si plata deja
 
Ultima editare:
Exista vreo modalitate de a vedea dmca-urile/video-urile sterse de pe verystream? Din moment ce emailul nu le merge si nu trimite notificari, cum as putea sa aflu cand un video e sters sa il sterg si de pe site? Stie cineva?
 
NU prea, decat sa intri zilnic pe site si sa vezi ca au butonul de abuse si sa intri acolo sa vezi ca ai de inlocuit .... alea stau 24h dupa care se sterg ... din ce stiu eu ... deci practic tre sa stai zilnic pe site sa vezi ce si cum s-a sters ... BTW legat de aceasta problema, va recomand ca orice bagati sa faceti duplicat ,,, e mai usor daca pica vreo sursa, ai duplicatul, faci copie la ea si tot asa ...
 
Este buna idee cu duplicatul, asta bineinteles daca site-ul nu sterge video-urile pentru inactivitate precum netu.
Pai le faci cu timpul, stii ca iti dau 90 de zile ... daca esti activ, le poti face duplicat constant ... orice copy se considera ca "new file" si astfel poti sa stai cu fisierele constant NOI ... intrebarea mea este DE CE ai face acest efort la un player care nu te plateste ... eu personal nu mai pun asa ceva ....
 
Loading...
Back
Sus