Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Dupa cum stiti openload a inchis sitemul de afiliere si nu mai puteti castiga bani de pe urma lui.
O alternativa e: https://verystream.com

Intradevar site-ul nu are mult timp de cand e deschis dar asa au fost si Openload , netu.tv ,videomega ... etc

Ce imi place la el ca se poate face remote prin api la tot continutul care il ai pe Openload.

Deci ... Spor la bani
 
Foarte faina platforma si ideea pe care se bazeaza. Ati vazut ce TOS au pentru afiliere nu? Ai retras cumva bani dupa DMCA primit? Blocheaza conturile? Cum se face remote prin api la tot continutul de pe Openload? Cunosti daca merge asa ceva si pe serverele Vidoza, Streamango, Vidlox? Multumesc!
 
VidCloud - Videos sharing has never been easier singura platforma care imi inspira incredere la momentul de fata. Se poate da remote upload de pe openload cu tot cu subtitrari.
Da inspira incredere, dar la support nu raspund de 10 zile cu 4 sesizari trimise.
Uploadul de 4 zile nu functioneaza.
Remote uploadul 6-8 ore pe zi nu functioneaza.

A reusit cineva sa intre in discutie cu ei? Vor inchide si ei PPV oare?
 
Asa cum a aparut, asa o sa si dispara. Toate promit ceva pana la un moment dat. Totusi am auzit ca cei de la netu sunt de prin rusia, deci nu se sperie asa tare de legislatie ca astia de prin zona.
 
Stie cineva ceva de justupload.io ?
Am primit email si zic ca conturile free au spatiu nelimitat, nu sterg videourile niciodata chiar daca primesc dmca-uri, payout 10$, etc
Suna bine, dar stie cineva ceva de ei?
 
Stie cineva ceva de justupload.io ?
Am primit email si zic ca conturile free au spatiu nelimitat, nu sterg videourile niciodata chiar daca primesc dmca-uri, payout 10$, etc
Suna bine, dar stie cineva ceva de ei?

Din cate stiu, a aparut in urma cu 2 saptamani. Ratele sunt bune, interfata e super ok, permite remote din foarte multe parti si sunt activi pe alte forumuri straine, dovezi de plata exista, player frumos, incarcare rapida.. desi lipsesc destule chestii importante: setarea dimensiunilor pentru embed, adaugarea de subtitrari.. daca encodezi filmele si ai ceva trafic pe ro , consider ca merita folosit.
 
Din cate stiu, a aparut in urma cu 2 saptamani. Ratele sunt bune, interfata e super ok, permite remote din foarte multe parti si sunt activi pe alte forumuri straine, dovezi de plata exista, player frumos, incarcare rapida.. desi lipsesc destule chestii importante: setarea dimensiunilor pentru embed, adaugarea de subtitrari.. daca encodezi filmele si ai ceva trafic pe ro , consider ca merita folosit.

Poti adauga subtitrari, click dreapta pe fisier > subtitles.

3485
 
In cat timp fac cei de la verystream platile in paypal? Astept de 4 zile si nimic, nici raspuns la suport. Sau mai bine zis platesc sau sunt defapt alti tepari? Macar sa stiu daca mai continui cu ei.
 
Cica nu sunt vechii openload, cica cred eu tot ce zice lumea (asta mi-a zis adminul). Astept de 4 zile plata si nimic.
 
Cica nu sunt vechii openload, cica cred eu tot ce zice lumea (asta mi-a zis adminul). Astept de 4 zile plata si nimic.
Bineinteles ca ei nu o sa recunosca. Ei nu au recunoscut nici ca stramengo a fost tot a lor. Daca dau teapa mai mult ca sigur sunt vechii opneload. Eu mi-am luat banutii cum am spus mai sus ... si foarte rapid .
 
Da a fost penal faza cu streamango. La fel ca ei nu sunt cei de la popcash, dar popcash si openload imi trimitea plata paypal de pe aceasi adresa paypal :D
Sper sa imi trimita banii verystream..
 
E bine ca plateste, dar totusi, daca toate acestea folosesc popcash ca metoda de monetizare si dau widraw din contul de popcash pe adresa voasta de paypal nu popcash va trimite bani? Eu zis ca asta nu seamna ca sunt toate acelas lucru, poate pur si simplu folosesc toti aceasi retea de monetizare ca le ofera rate bune, la ce trafic au acestea ma gandesc ca pot negocia bine
 
Loading...
Back
Sus