All Eyez On Me - Filmul mult asteptat

YooProJecT

Blogger
Registered
Banned
MV5BMTc5NzQ4NzU4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNTkxMzE0MjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Probabil toți îl știu pe legendarul Tupac ShaKur.
Tupac Shakur a fost cel mai mare Rapper din lume in anii 1980-1996 si este considerat cel mai mare rapper din toate timpurile...
Pe lângă rapper,tupac a fost si actor de filme in care a fost in toate personajul principal...
Acesta s-a născut în 1971 si a fost asasinat în 1996.
Dacà sunteți curioși de vocea acestui rapper,vă las mai jos un remix ↓↓↓.
Acum că v-am aratat și cum cântă,să trecem la subiect...
Al Eyez On Me este un film biografic in regia lui Benny Boom.
Acest film este realizat dupa moartea regretatului rapper american,personajul principal fiind Tupac în timpul adolescenței pe vremea când era la arte din Baltimore.
Într-o zi,acesta se decide să își părăsească mama îmbrațișand viata de Thug Life din California, mai exact acesta dorea sa facă ce vrea,să umble cu orice femeie sau chestii de genul.
După ce pleacă,acesta are o viață și mai captivantă acesta fiind călcat la ușa de FMI,si mai ales începanduși viata de "Ganstar"...
Cum am spus Tupac ShaKur și-a pierdut viața in 1996,iar în acest film vom vedea exact cum a decurs totul...
Filmul este așteptat de foarte mulți oameni,iar acesta se lansează pe 16 iunie 2017 în America.
Mai jos aveți un trailer ↓↓↓
 
Ultima editare:
Nu ştiu, părerea mea este că ce a fost rap să rămână rap. Cine a făcut actorie să rămână actor..
 
Astept filmul asta de multa vreme
 
Loading...
Back
Sus