Ajutor website urcare in google

AndroidJack

Member
Registered
Salutare comunitate ma confrunt cu o mare problema si cred ca aici e singurul loc unde ma pot adresa.Am un site nisa filme si il am cam de vreo 3 luni.La inceput totul bine si frumos,2-3k pe zi si tot crestea.Deodata a scazut la 200 zilnici :( stiu ca google da boost la site-urile noi care din pacate nu tine prea mult.Nu am fost penalizat in nici un fel,pur si simplu am cazut jos de tot.Are cineva idee de ce?Oare niste backlink-uri m-arajuta sa cresc din nou?Orice idee ar fi binevenita!De asemenea as aprecia daca mi-ati oferi voi niste backlink-uri pe acceasi nisa.Platesc daca este nevoie.Multumesc anticipat!
 
Ceva trebuie sa fie care a cauzat scaderea. Google ofera boost la inceput dar nu trebuie sa stai doar in aceasta, trebuie sa aduci continut, recomandari de calitate, etc.
Plus mereu sunt fluctuatii in google si trebuie sa iti faci probleme daca acestea dureaza mai multe 1-3 zile.
 
Ceva trebuie sa fie care a cauzat scaderea. Google ofera boost la inceput dar nu trebuie sa stai doar in aceasta, trebuie sa aduci continut, recomandari de calitate, etc.
Plus mereu sunt fluctuatii in google si trebuie sa iti faci probleme daca acestea dureaza mai multe 1-3 zile.

In februarie mai ales la filme a fost dezastru. De ce doar maxim 3 zile? Eu zic ca dureaza si mai mult.

Cel putin la filme am intampinat multe cazuri de genul si cu greu o sa-si revina site. Sfatul meu: noindex total, cumperi alt domeniu si muti tot + alt ip dedicat. Articolele le pui in arhiva si pui cate 3-4 pe zi la o diferenta de minim 2h postare.
 
Eu că urc un site in in google folosesc câte o scară..

PS tu ești singurul care știi unde ai greșit, până nu faci experimente nu vei știi niciodată, sfaturi vei primi multe, dar nici un site nu se compară la fel ca sa urmezi o cale anume
 
Loading...
Back
Sus