Ajutor va rog din sufletul meu

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Dragi webmasteri si utilizatori ai acestui forum
Multi dintre voi m-ati mai vazut pe aici altii poate niciodata dar va scriu cu sufletul ranit ca am nevoie de ajutor
Nu vreau sa cersesc dar chiar nu stiu la cine sa mai apelez iar in acest forum am o incredere deosebita chiar nu stiu de ce
Am nevoie de niste banuti ,am fost in somaj tehnic apoi dat afara cu aceasta pandemie si am nevoie de bani pentru fetita mea de 11 luni
Va scriu cu lacrimi in ochi si desi mi-e rusine sa cer bani dar chiar nu stiu unde sa apelez
Mi-am amanetat si telefonul si va scriu de pe un blackberry cu butoane
Vestea buna e ca mi-am gasit ceva de lucru dar pana luna viitore nu am deloc bani ba chiar m-am lasat si de fumat numai sa mai trag de bani :(

Alex daca o sa consideri ca acest subiec este ofensator te rog sa il stergi
Daca cineva este dispus sa ma ajute cu cat il lasa inima o sa tin cont si luna viitoare ii inapoiez integral

Nu ma condamnati va rog nu am mai facut niciodata asta

Daca vreti ma puteti contacta pe pm
Inca o data imi cer scuze ca am indraznit dar sunt disperat :(
Paypal : [email protected]
 
Ultima editare:
Lume cred ca s-ar gasi sa te ajute insa trebuia sa lasi o forma usoara de trimis bani.
In paypal poti avea short url gen paypal.me/AlexhardyUK unde omul iti poate trimite usor niste banuti.
Sau lasi datele de cont unde omul la fel poate face un transfer. Trebuie inteles ca lumea e ocupata, intra aici pentru a citit un raspuns cand fumeaza o tigara apoi trece la lucru. Daca link sau datele datele sunt puse, poate pierde 2 minute sa trimita ceva, daca nu, atunci nu va sta sa trimita PM, cere date, face transfer.

Tu trebuie sa vii cu solutii.
 
Loading...
Back
Sus