Ajutor in gasirea unui nume pentru o afacere

brs

New Member
Registered
M-am hotarat sa imi fac o mica afacere si m-am blocat la alegerea numelui. Am o multime de variante dar nu sunt multumit deloc, iar asta ma face sa intru in depresie.

Am nevoie de un nume de domeniu brandabil pentru o afacere micuta, este vorba de vanzarea de plante, fructe uscate si miere. Am gasit numele naturis.ro, dar este inregistrat. Caut in acest fel :)

Daca ai o idee de astfel de domeniu iti sunt recunoscator daca mi-ai spune si mie numele.

Multumesc!
 
Am gasit numele naturis.ro, dar este inregistrat
Asta nu e brandabil. Unul cum vrei tu e chiar userul tau care suna bine.
Poti folosi DcBrs.ro de la doctor brs si e mai usor.
 
M-am hotarat sa imi fac o mica afacere si m-am blocat la alegerea numelui. Am o multime de variante dar nu sunt multumit deloc, iar asta ma face sa intru in depresie.

Am nevoie de un nume de domeniu brandabil pentru o afacere micuta, este vorba de vanzarea de plante, fructe uscate si miere. Am gasit numele naturis.ro, dar este inregistrat. Caut in acest fel :)

Daca ai o idee de astfel de domeniu iti sunt recunoscator daca mi-ai spune si mie numele.

Multumesc!

Incearca vanzareameadeplante.ro sau afaceremicadevanzare.ro
 
Daca vrei neaparat "naturis", mai sunt libere pintre altele .org si .info. Era perfect .ro, sau macar .net, .com, dar sunt deja luate ...
 
Loading...
Back
Sus