Ajutor cu o tableta

adamas

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut, am o tableta Vonino Pluri M8. I-am dat reset din fabrica, ca am uitat userul si parola de la ea, dar pur si simplu nu revine la setarile din fabrica sa pot folosi alt user si alta parola la ea. Am reusit sa ii fac reset din fabrica, dar nu au efect. Tot imi spune ca aceasta tableta a fost resetata si sa folosesc datele de la prima setare.

Aveti idee ce i-as mai putea face?

Multumesc.
 
Daca ai făcut reset din fabrica nu poate sa îți ceara asa ceva, pentru ca se șterge absolut tot si se instalează o versiune clean de android.
Cred ca cel mai bine cauti pe google cum se face hard reset din fabrica la tableta care o ai. Sigur sunt tutoriale pe net.
 
@AlexH, am mai facut reseturi la telefoane si tablete la viata mea, de aia pare ciudat ca la tableta asta sa imi ceara din nou mailul si parola. am facut dupa tutoriale, dar degeaba. trebuie sa ii fac bypass cica.
am zis sa cer ajutorul aici, ca eu m-am blocat si nu mai stiu ce sa ii fac sa o deblochez.
vasile are dreptate, asta e o tableta data copiilor de la scoala pt lectiile online, de aia e cu sistem antifurt poate.
 
Loading...
Back
Sus