Ajutor concurs pe nisa fashion

coraddo77

Active Member
Registered
Full Member
Salutare,
Nu stiu cati dintre voi au aflat de acest concurs:
DeClub.ro iti rasplateste munca ta de creeatie cu bonusuri consistente:
  • Bonus special - Cel mai bun articol - 500 lei
  • Bonus wiki - Cel mai documentat articol - 300 lei
  • Bonus concurs - Cel mai bun articol de concurs - 200 lei + premii
  • Bonus creeatie - Orice articol :) - 40 lei
Bonusurile se acorda in numerar. Articolele trebuie sa aiba minim 500 cuvinte, cursive, fara greseli de ortografie, publicate in intervalul 22 februarie - 22 martie pe siteuri/bloguri de nisa moda/fashion cu minim 3 luni vechime. Premiile se acorda pe 1 aprilie, dupa jurizarea tuturor articolelor pe care ni le anuntati prin mesaj intern sau la email[email protected] .

Particip cu un articol http://fashionro.com/cum-sa-porti-colantii-sezonul-de-primavara/ la acest concurs
si orice ajutor din partea voastra este binevenit (like, share, g+, comentarii etc.)
Cred ca ar fi benefic ca un membru al acestui forum sa castige concursul.
Multumesc anticipat!

PS: Cei care aveti site-uri pe fashion aveti timp sa va inscrieti.
Practic cineva te plateste ca sa iti adaugi continut pe site, iar daca articolul genereaza comisioane tot tu le incasezi.
 
gata terminat cu tine , lasat coment , dat share si pe g+ dat like , etc cat despre multumesc sincer nu este nevoie , suntem o mana de oameni pe acest forum care ar trebui sa ne ajutam in astfel de situatii fara prea multe intrebari , azi ai tu nevoie poate si mai mult ca sigur maine voi avea eu , deci succes si dupa ce castigi premiul de 500 de ron sa-mi trimiti colantii :) .
 
@AlexH - Multumesc!
@yepuras - De multe ori 10 oameni valoreaza mai mult decat 100 si eu ii prefer pe cei 10. Pe 1 aprilie sunt anuntati castigatorii concursului, sper sa fie o zi benefica :).
 
E care pe care coraddo77, sa vedem cine castiga! Nu mi-ar strica inca un premiu, in aprilie e ziua mea. Am dat share, chiar daca suntem "adversari". Succes!
 
Nu stiu daca a fost la acest concurs, dar acum cateva zile am primit mesaj ca mi-au dta un comision de 10 ron pentru ca am facut nu stiu ce, la nu stiu ce campanie.
Nici macar nu am intrat in cont sa vad. :D
 
Pana la urma ai primit vreun mesaj ceva @coraddo77 ? trebuia sa se anunte castigatorii acum o saptamana insa nimic pana acum...
@Shtrumphu am castigat deja concursul :))))))
:D glumeam, stiu ca a fost anuntata o prelungire pana pe 31martie.
Cred ca or sa vina si rezultatele, poti trimite un mail lui Serban Cristian ca am vazut ca el se ocupa.
 
Felicitari si tie! am luat doar cate 50 ron:D.
Premiul cel mare si cel pentru documentare au fost pe bune, dar la bonusurile de calitate (200 ron) am ceva dubii.
Acum nici nu stiu exact criteriile dupa care s-a facut jurizarea.
 
Pai din categoria celor de calitate avem asa: primul site are pagina FB cu 54000 fani, nr 2 nu stiu, nr 3 a facut si branding si are 12000 fani. Vad ca nu a contat structura articolului, faptul ca nr2 are in footer mesaj cu widget, sau pozitiile in Google.
 
Loading...
Back
Sus