Ai Trailblazer -Paid to watch , task , NO invest ,no KYC , la inscriere primiti VIP 0

cornel68

Member
Registered
Paid to watch , task , NO invest ,no KYC , la inscriere primiti VIP 0 care il obtineti NUMAI facind inregistrarea pe AI TRAILBLAZER aveti de facut 1 task /zi in valoare de 1.4 $

LINK inscriere AI Trailblazer Intelligent Online Work Platform

Dupa inscriere clik pe robot stinga jos va apare ca in imaginea a 2 , scroll down si clik pe Activate LV 0 , apoi intrati unde scrie My robot si dati clik o data pe zi unde scrie Process si asta este tot ce aveti de facut se primeste 1.4$ /zi


Screenshot_31.pngScreenshot_32.png
Dupa inscriere clik pe robot stinga jos va apare ca in imaginea a 2 , scroll down si clik pe Activate LV 0 , apoi intrati unde scrie My robot si dati clik o data pe zi unde scrie Process si asta este tot ce aveti de facut se primeste 1.4$ /zi

Screenshot_37.png

Screenshot_35.png
Recomand sa nu investiti , numai intrat zilnic si dat clikul respectiv si bineinteles sa adunati cit mai multi refi , suma minima de retragere este de 12 $ , cam in 9 zile se ajunge la suma respectiva , ei spun ca se poate retrage si fara a investi nimic , asta ramine de vazut , asa ca deocamdata NU investiti nimic .
 
Deci sa inteleg ca tu faci reclama la ceva ce inca nu ai testat?
Frumos :rolleyes:
Recomand sa nu investiti , numai intrat zilnic si dat clikul respectiv si bineinteles sa adunati cit mai multi refi , suma minima de retragere este de 12 $ , cam in 9 zile se ajunge la suma respectiva , ei spun ca se poate retrage si fara a investi nimic , asta ramine de vazut , asa ca deocamdata NU investiti nimic .
 
nu , am renuntat , nu poti retrage fara sa investesti , cum am mai spus si in prezentare NU INVESTITI eu am incercat poate merge retras fara investitie se pare ca nu asa ca nu mai folosesc acest app
Hei, bine macar ca ai incercat, frumos din partea ta ca ai impartasit experienta cu noi si poate ca ai ajutat ceva persoane sa nu piarda timp pe acea aplicatie.
 
Loading...
Back
Sus