Ai nevoie de continut de calitate?

simona

New Member
Registered
Salut!

Ai nevoie de continut de calitate (continut pentru blog, continut pentru website, texte pentru newsletter, descrieri de produse pentru magazine online)? Trimite-mi PM pentru a discuta despre o viitoare colaborare!
Sunt content writer. Am o experienta de peste 5 ani in scrierea de articole pe nise diverse, precum: it, fashion, entertainment, stiri, home-deco, transport, constructii, stomatologie. Sunt creativa, scriu continut original si atractiv, 100% corect din punct de vedere gramatical.

Daca esti interesat, iti pun la dispozitie portofoliu si/sau articol de proba si, bineinteles, detalii despre oferta.
 
Salut.
1.Taxezi pe suta de cuvinte sau per articol, indiferent ca are 500 sau 1000 cuvinte?
2. Pentru o perioada de 30 zile, unde scrii un articol pe zi, care ar fi pretul?
3. Care ar fi pretul pentru un articol de 500 cuvinte ?
 
Salut.
1.Taxezi pe suta de cuvinte sau per articol, indiferent ca are 500 sau 1000 cuvinte?
2. Pentru o perioada de 30 zile, unde scrii un articol pe zi, care ar fi pretul?
3. Care ar fi pretul pentru un articol de 500 cuvinte ?
1. Per proiect.
2. Proiect 1 articol de 500 + cuvinte/zi (timp 30 de zile), oferta ar fi aproximativ 400 de lei (13.5 lei/articol), in conditiile in care nu ai mentionat despre ce domeniu este vorba, daca temele le aleg eu sau le transmiti tu etc.
3. Pentru un articol de 500 de cuvinte pretul este de aproximativ 15 lei. Spun aproximativ, pentru ca depinde si de nisa (aici ma refer la proiectele mai aparte, precum portalurile de marketing sau contabilitate, de exemplu, unde pretul este putin mai mare).
 
Site-ul este daily News Romania si as vrea un articol pe zi pe diverse teme. Uneori iti dau eu temele, dar in general vei scrie tu.
Sau daca stii limba engleza, tradus si publicat stiri externe.
 
Loading...
Back
Sus