Afiliere chaturbate

Bebelinio

New Member
Registered
Bună ziua, a-și vrea și eun sa știu cum pot afilia un cont trebuie chaturbate . Îmi puteți spune și mie va rog frumos , fiecare pas cum se face (pentru un cont nou) ! Mulțumesc!
 
Pai mar interesa cum se face sa afiliere un cont , metoda de plata payoneer. După ce completez astea de fac ?
 

Atașamente

  • Screenshot_20160811-140421.png
    Screenshot_20160811-140421.png
    272,7 KB · Vizualizări: 6
  • Screenshot_20160811-140421.png
    Screenshot_20160811-140421.png
    272,7 KB · Vizualizări: 6
Ai un domeniu și dorești sa faci afiliere cu chaturbate ? Sau vei fi model ??
Edit: pentru plata payoneer Îți trebuie: cont pe payoneer ( card payoneer , după cerere Îți va sosi cardul acasă prin Poșta Romana în aproximativ 2 săptămânii de la cerere înregistrare )
 
Prima data incepe sa faci bani, recomand white label si dupa ce ai strans o suma frumoasa, care iti place faci si metoda de plata.
Parerea mea ca cea mai buna metoda de plata este wire chiar daca minimul estee 1000$. Abia intelegi ceva de bani cand ajung decat cu payoneer unde sunt ceva costuri.
Iar contul se face simplu.
Te inregistrezi normal, apoi la promovare link alegi daca vrei sa fii platit pe inregistrare sau revshare. Eu recomand revshare ca se castiga mai bine.
Daca alegi white label atunci ai nevoie de un domeniu.
Daca vrei sa fii model atunci transfer bancar e si mai bine pentru faci repede cei 1000$
Plus la setari cont, trucuri si altele, ma poti contacta in privat daca nu poti scrie aici.
 
M.am înregistrat și am și card , mai trebuie sa fac ceva după ce ama făcut înregistrarea/ validarea / metoda de plata ? Pentru a deveni model .
 
Loading...
Back
Sus