[Afacere] Camera Protection Case For Samsung Galaxy S20 /Plus /Ultra

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Se poate scoate un profit considerabil si daca te pricepi la dropshipping atunci tot ce iti trebuie un site si 10 euro de publicitate.
Ideea mi-a venit dupa ce un amic a facut publicitate pe facebook de 10 euro la produs unde il vinde la pretul de 29.99 euro cica la reducere de la 50+ euro si daca cumperi doua pretul este de 25 euro bucata.

Cumpara carcasa cu 8.88$ si are un profit aproximativ de 17$ per carcasa. E a dracu lui de bine nu?

De ce merge afacerea asta?
  1. pentru ca este pentru Samsung Galaxy S20 /Plus /Ultra
  2. pentru ca nu se gasesc pe canalele oficiale si orice gasesti ajunge in 2-5 luni de la comanda, iar pretul cel mai mic este de 19 euro.
  3. are ceva in plus si nu este doar o carcasa pentru telefon, iti acopera camera din spate. Care pe langa faptul ca ti-o protejeaza blocheaza si orice incercare de spionare. Unii veti spune ca nu se poate, insa eu va recomand sa va documentati putin.
  4. pretul foarte bun care aduce profituri considerabile.

Daca stai in Romania e posibil sa astepti ceva pana iti vine coletul insa daca locuiti in Spainia sau Uk va ajunge acasa in 2 saptamani direct la usa.

Eu am comandat doua.

Daca te pricepi la vanzari, adica ai papagal si traiesti intr-un oras mai mare le poti cumpara tu si le vinzi direct la pretul care vrei tu.

Multa bafta si daca faceti profit frumos reveniti si spuneti povestea voastra.

Ca nota finala:
Nu recomanda sa comandati 100 spre exemplu intr-o singura comanda. Comandati cate 10 per comanda sau cantitatea care are transport gratis.
In fiecare zi faceti o comanda si in acest fel nu aveti probleme. Nu se stie niciodata cui atrageti atentia.
Sau prima comanda poate fi de 100 bucati dar urmatoarea la cateva zile sa fie mica. Este doar idee pentru a fi sigur, insa voi faceti cum doriti.
 
Loading...
Back
Sus