NeTestat AdVinci.net

Sincer nu stiu sa zic care ar fi putut problema la tine , eu nu am avut probleme si nu am acum , dar dupa cum am specificat si mai sus nu indemn pe nimeni sa se inscrie , eu mi-am zis doar parerea despre ei.
Am scos de pe saituri de foarte mult timp tot ce se numea popup si am ramas cu cateva banere de la firme de la care nu am avut probleme cu plata si destul de vechi pe piata.
Dupa ce mi-ai scris mai acum ceva timp am incercat de pe 6 telefoane diferite , tableta si laptop si nu am avut redirect deloc.
Poți sa ne dai niște ponturi? Care sunt cele mai ok rețele pentru bannere? Ca si eu as vrea sa termin cu pop urile. Multumesc!
 
Poți sa ne dai niște ponturi? Care sunt cele mai ok rețele pentru bannere? Ca si eu as vrea sa termin cu pop urile. Multumesc!
Sincer nu cred ca te pot ajuta deoarece eu sant pe adult si nu cred ca poti pune reclame de adult pe orice fel de site.
Cat despre popup pot spune ca acum castig cred ca mult mai bine deoarece traficul este mai bun.
 
Am primit prima plata de la ei (in cateva ore de la cerere). Vad ca au updatat site-ul si explica cum functioneaza contorizarea impresiilor.
 
Loading...
Back
Sus