NeTestat AdVinci.net

DaVinci

-
Registered
Full Member
Buna seara, am primit urmatorul mail

Cod:
I am Sasha and I represent AdVinci.net.

We offer $0.30 CPM for a 150x40 Banner in footer.
With this very small banner you can win 25% - 30% extra revenue.

Payments: Daily/Weekly/Monthly
Stats Updating: Realtime

Here are some websites that work with us:

clicksud. org
divxfilmeonline. org (Check AdVinci Banner in footer)

Registering on our website is very easy. You can check this link for more details: www .advinci. net/how-it-works.php

Am pus bannerul la mine pe site doar ca nu contorizeaza tot, dar daca e pe bune sunt niste bani in + pentru un banner micut

4072

p.s. Poate cineva care se pricepe sa se uite daca nu afecteaza codul bannerului site-ul, multumesc.
 
Fix despre ei am vrut sa postez si eu acum, a primit cineva plata?
Initial vazutem payout minim 30$ apoi am verificat din nou si era 50$
L.E. Doar la mine nu merge sa apas pe butonul Request payment?
 
Nu mai credeți tot ce zboară. Nu oferă nimeni 0.3$ cpm pentru un banner micuț de 31x31 în footer decât dacă sunt chestii ascunse. Tot voi apoi o să vă plângeți că luați penalizare în google pentru redirect și alte porcării.

În 2020 poți face atâtea cu o singură linie de cod, redirect pe țară, la anumite intervale orare și tot așa încât nici nu-ți dai seama sau îți dai seama prea târziu. REPET, nu există în 2020 rețea CPM.

PS: Meloads vă dădea mărunțis CPM și în schimb ei luau mii de euro pe clicuri adsense dar cum s-a și dovedit NU EXISTĂ REȚEA CPM STABILĂ
 
Nu mai credeți tot ce zboară. Nu oferă nimeni 0.3$ cpm pentru un banner micuț de 31x31 în footer decât dacă sunt chestii ascunse. Tot voi apoi o să vă plângeți că luați penalizare în google pentru redirect și alte porcării.

În 2020 poți face atâtea cu o singură linie de cod, redirect pe țară, la anumite intervale orare și tot așa încât nici nu-ți dai seama sau îți dai seama prea târziu. REPET, nu există în 2020 rețea CPM.

PS: Meloads vă dădea mărunțis CPM și în schimb ei luau mii de euro pe clicuri adsense dar cum s-a și dovedit NU EXISTĂ REȚEA CPM STABILĂ
Rog sa se inteleaga nici ca le fac reclama dar nici ca va indemn sa va inscrieti.Referitor la faptul ca nu exista firma care sa plateasca 0.3 la un banner.
Eu am pus banner mici 250/250 de la adsterra pe un site in decembrie si am zis ca fie ca iau teapa sau nu am sa-l tin.
Nu contorizeaza foarte bine dar am cpm de 0.7-0.8 cel mai scazut 0.5 , problema cea mai mare era ca am ales paypall si aici e retragere la 100 de dolari.
Cert este ca am primit mai bine de 200 de dolari de la ei la prima retragere si sant foarte multumita.
Cu un site bunicel faci 100 de dolari in cateva zile.
Uneori este bine sa si incerci , nu se stie niciodata , insa sant de acord cu voi toti , acum din 100 de firme cel putin 90 sant tepe
 
Rog sa se inteleaga nici ca le fac reclama dar nici ca va indemn sa va inscrieti.Referitor la faptul ca nu exista firma care sa plateasca 0.3 la un banner.
Eu am pus banner mici 250/250 de la adsterra pe un site in decembrie si am zis ca fie ca iau teapa sau nu am sa-l tin.
Nu contorizeaza foarte bine dar am cpm de 0.7-0.8 cel mai scazut 0.5 , problema cea mai mare era ca am ales paypall si aici e retragere la 100 de dolari.
Cert este ca am primit mai bine de 200 de dolari de la ei la prima retragere si sant foarte multumita.
Cu un site bunicel faci 100 de dolari in cateva zile.
Uneori este bine sa si incerci , nu se stie niciodata , insa sant de acord cu voi toti , acum din 100 de firme cel putin 90 sant tepe
Bannerele de la Adsterrea nu iti fac redirectionari cand intri de pe mobil?
 
I am incercat si eu dar am observat ca fac redirectionari cand intru de pe mobil. Reclamele lor sunt pline de virusi.
Sincer nu stiu sa zic care ar fi putut problema la tine , eu nu am avut probleme si nu am acum , dar dupa cum am specificat si mai sus nu indemn pe nimeni sa se inscrie , eu mi-am zis doar parerea despre ei.
Am scos de pe saituri de foarte mult timp tot ce se numea popup si am ramas cu cateva banere de la firme de la care nu am avut probleme cu plata si destul de vechi pe piata.
Dupa ce mi-ai scris mai acum ceva timp am incercat de pe 6 telefoane diferite , tableta si laptop si nu am avut redirect deloc.
 
Loading...
Back
Sus